NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Stulbinanti medicina. Šlykšti ir siaubinga žmogaus kūno istorija

Kaina: 22,69 €
Kaina su kodu: 20,42 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-03-31 22.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Stulbinanti medicina. Šlykšti ir siaubinga žmogaus kūno istorija" aprašymas

Nepaprastai juokinga, šmaikšti ir daug žinių suteikianti itin populiarios knygos „Žmogaus anatomija“ autoriaus Adamo Kėjaus knyga.

Kadaise buvo įprasta ir net smagu dėvėti grandininius šarvus arba nukapoti žmonėms galvas! Tačiau buvo ir maža problemėlė: gydytojai neturėjo nė menkiausio supratimo apie tai, kaip veikia mūsų kūnai.

Knygoje rasite atsakymus į tokius klausimus:

Kodėl pacientai skalaudavo burną šlapimu?

Kodėl kirpėjai savo klientams nupjaudavo kojas?

Kodėl žmonės gaudavo atlyginimą už bezdėjimą?

Kas buvo didžioji smarvė? (Ne, tai ne tai, kas išeina iš tavo užpakaliuko).

Jei esate tikrai pasiruošę leistis į pažinimo nuotykį, tada įsikiškite į nosį kaištį (tuo metu buvo daug smirdančių pūlių), užsimaukite vienkartines pirštines (buvo ir daug kakučių), nusiplaukite rankas (nes tada jų tikrai neplaudavo) ir tyrinėkite šią šiurpią ir siaubingą žmogaus kūno istoriją.

„Stulbinanti medicina“:

    • Knygoje apstu juokingų, bet patvirtintų faktų,

    • Vaikus įtraukiančios temos,

    • Naujas ir šmaikštus būdas pažinti žmogaus kūną,

    • Knygą „Stulbinanti medicina“ iliustravo daug apdovanojimų už savo darbus pelnęs Henris Pakeris, kurio komiškos ir išskirtinės iliustracijos atkreips skaitytojų dėmesį, net ir kraupiausios temos, pavyzdžiui, apie skrodimus ar lavonų vagystes, neatrodo bauginančios ar slegiančios, ir netraumuos net pačių jautriausių vaikų,

    • Autoriaus tikslas ne šiurpinti ar gąsdinti skaitytojus, o suteikti jiems žinių, pamokyti ir pralinksminti,

    • Knygą gali skaityti visa šeima – bus įdomu net ir suaugusiems!

2020 m. rudenį pasirodė neįtikėtinai sėkminga Adamo Kėjaus „Žmogaus anatomija“. Knyga tapo leidyklos „Puffin Books“ visų laikų perkamiausiu vaikų negrožinės literatūros leidiniu kietu viršeliu per pastarąjį dešimtmetį ir pateko tarp 50 populiariausių knygų vos per 10 dienų nuo knygos prekybos pradžios! Tokio rekordo nebuvo dešimt metų!

Adamas Kėjus yra buvęs gydytojas, parašęs 3 mln. knygų ir pardavęs penkis jų egzempliorius. Ne, palauk – jis parašė penkias knygas ir pardavė 3 mln.jų egzempliorių! Pirmoji jo parašyta knyga „This is Going to Hurt: Secret Diaries of a Junior Doctor“ buvo pirmoje perkamiausių knygų vietoje daugiau nei metus, o pirmoji jo knyga vaikams „Žmogaus anatomija“ tapo perkamiausia vaikams skirta negrožinė literatūra per dešimtmetį.

Henris Pakeris kadaise buvo mažas berniukas, kuris knygų paraštėse paišė paikus piešinėlius. Dabar jis yra suaugęs vyras, kuris ir toliau piešia tarp knygų puslapių. Henris Pakeris yra apdovanojimų pelnęs komikas, rašytojas ir iliustratorius. Jis ir toliau kuria komedinį turinį, turi savo tinklalaidę. Henris iliustravo visas Adamo knygas vaikams.


  • Autorius: Adam Kay
  • Iliustratorius: Henry Paker
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 416
  • Formatas: 15x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090157800
  • Vertėjas: Dangirutė Giedraitytė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Stulbinanti medicina. Šlykšti ir siaubinga žmogaus kūno istorija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Enciklopedijos paaugusiems

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Stulbinanti medicina. Šlykšti ir siaubinga žmogaus kūno istorija", kurį pristato Adam Kay. Siūlome ne tik išsamų "Stulbinanti medicina. Šlykšti ir siaubinga žmogaus kūno istorija" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Adam Kay. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Stulbinanti medicina. Šlykšti ir siaubinga žmogaus kūno istorija". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Stulbinanti medicina. Šlykšti ir siaubinga žmogaus kūno istorija" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Stulbinanti medicina. Šlykšti ir siaubinga žmogaus kūno istorija" perkama kartu