0

Šviesiau už mėnesieną

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 2.10 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šviesiau už mėnesieną

  • Leidėjas: Kauko laiptai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 248
  • ISBN ar kodas: 9786098092509

2020-12-31 6.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šviesiau už mėnesieną" aprašymas

Politinis socialinis romanas "Šviesiau už mėnesieną" apie ankstyvojo sovietinio laikotarpio Lietuvos gyvenimą, apie jaunojo herojaus Juozuko kančias melo ir dviveidystės mokykloje, jo mėginimus sakyti tiesą ir užsimezgusią pažintį su to meto disidentais.

Tai sovietiniame gyvenime pulsuojantis idealus jaunuolis, literatas, atsisakęs ideologinių svaičiojimų ir keliantis amžinąją tiesos ir gyvenimo kritikos iš apačios problemą, bet niekaip nerandantis savojo tako. Publicistiniame pasakojime "Šviesiau už mėnesieną" vyrauja jaunimo ir suaugusių žmonių, daugiausia pedagogų, charakteriai, epinės detalės, komizmas.

"Šviesiau už mėnesieną"  - tai šiandienos kalba apie neseną laikmetį, okupuotą mokyklą, apie dvasinę prievartą, sovietinę literatūrą ir totalinį visuomenės nuolankumą.

Parašykite atsiliepimą apie "Šviesiau už mėnesieną"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šviesiau už mėnesieną, kurią skaitytojams dovanoja Aloyzas Tendzegolskis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aloyzas Tendzegolskis su knyga Šviesiau už mėnesieną jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šviesiau už mėnesieną patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aloyzas Tendzegolskis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šviesiau už mėnesieną palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šviesiau už mėnesieną" perkama kartu