0

Pirkėjų atsiliepimai

Velniukas ir vieversiukas (2-as leidimas)

Kaina: 4,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 4.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Velniukas ir vieversiukas (2-as leidimas)" aprašymas

„Velniukas ir vieversiukas“ - tai Selemono Paltanavičiaus knyga apie mažąjį velniuką.

Jis - padauža, bet geraširdis… Jis kitoks nei visi velniai. Tikra velniava jam su vyresniais ir įžūlesniais velniais gyventi. Toje velniavoje nutinka stebuklas…
Kokią paslaptį slepia gležnas kiaušinis? Kas jame stuksi? Ar išsipildys velniuko svajonė - turėti artimą, mielą padarą ir ne velnią, bet ir ne žmogų...

Tarptautinės vaikų literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius 2006 m. apdovanojo šią knygą „Velniukas ir vieversiukas“ specialiąja premija už meistrišką tautosakos motyvų panaudojimą vaikų literatūroje. 2006 m. Lietuvos radijo ir televizijos bei Kultūros ministerijos organizuotuose "Metų knygos rinkimuose" ši knyga knygų vaikams grupėje išrinkta geriausia metų knyga.


  • Autorius: Selemonas Paltanavičius
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986341744

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Velniukas ir vieversiukas (2-as leidimas)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Velniukas ir vieversiukas (2-as leidimas)", kurį pristato Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų "Velniukas ir vieversiukas (2-as leidimas)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Velniukas ir vieversiukas (2-as leidimas)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Velniukas ir vieversiukas (2-as leidimas)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Velniukas ir vieversiukas (2-as leidimas)" perkama kartu