0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vidiškių šnektos žodynas

Kaina internetu: 23,39 €
Kaina knygyne: 29,39 €*
Sutaupote: 6.00 € (21%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-10-31 23.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vidiškių šnektos žodynas" aprašymas

„Vidiškių šnektos žodynas“ yra išsamusis aiškinamasis vienos rytų aukštaičių širvintiškių šnektos žodynas.

Vidiškiai – miestelis Ukmergės rajone, 8 km į šiaurės rytus nuo Ukmergės. Žodynui medžiaga rinkta iš Vidiškių parapijai priklausančių gyvenviečių.
Dauguma medžiagos surinkta pačių autorių iš šnekamosios kalbos ir tautosakos. Žodžių reikšmes iliustruojantys sakiniai pateikti fonetine transkripcija. Jie atspindi leksinę, gramatinę ir fonetinę šnektos sistemą. Į žodyną sudėta paveldėtoji, skolintoji leksika, nauji žodžiai.
Įvadinėje dalyje apžvelgiama Vidiškių miestelio ir parapijos istorija, aptariami būdingi šnektos bruožai.

Žodynas naudingas lietuvių kalbos tarmių, jos istorijos ir leksikos tyrėjams.


Parašykite atsiliepimą apie "Vidiškių šnektos žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Vidiškių šnektos žodynas", kurią skaitytojams dovanoja Žaneta Markevičienė, Aurimas Markevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Žaneta Markevičienė, Aurimas Markevičius su knyga "Vidiškių šnektos žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vidiškių šnektos žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Žaneta Markevičienė, Aurimas Markevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vidiškių šnektos žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vidiškių šnektos žodynas" perkama kartu