Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Leonidas Melnikas knygos

Rasta: 5

Lietuvos žydų muzikinio paveldo pėdsakais | Leonidas Melnikas
-30% su kodu: PATOGU
8,99 €
Kaina su kodu: 6,29 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Maestro Saulius Sondeckis. Dirigentas ir mokytojas (I tomas) ir Asmenybės mastas (II tomas) | Leonidas Melnikas
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
44,54 €
Kaina su kodu: 40,09 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Muzikos paveldas: epochų ir kultūrų sankirta | Leonidas Melnikas
-10% su kodu: PATOGU
9,67 €
Kaina su kodu: 8,70 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 5

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Leonidas Melnikas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Leonidas Melnikas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Leonidas Melnikas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Leonidas Melnikas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.