0

Efektyvus veiklos valdymas. Kompleksinis metodas, kaip atskleisti geriausias jūsų darbuotojų savybes

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Efektyvus veiklos valdymas. Kompleksinis metodas, kaip atskleisti geriausias jūsų darbuotojų savybes

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2009
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9785415020881

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Efektyvus veiklos valdymas. Kompleksinis metodas, kaip atskleisti geriausias jūsų darbuotojų savybes" aprašymas
Knygoje gvildenama, kaip sukurti ir nuolat palaikyti geriausias asmeniniam komandos/organizacijos narių auginimui. Autoriai teigia, jog efektyvus veiklos valdymas apima viską, pradedant nuo teisingų sprendimų žmogiškųjų išteklių atrankos fazėje iki veiklos tikslų išsikėlimo, mokymosi vertinti veiklą ir net vadovavimo. Ši knyga turi praktinės reikšmės žmogiškųjų išteklų vadybininkams ir organizacinės plėtros specialistams.

Parašykite atsiliepimą apie "Efektyvus veiklos valdymas. Kompleksinis metodas, kaip atskleisti geriausias jūsų darbuotojų savybes"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Efektyvus veiklos valdymas. Kompleksinis metodas, kaip atskleisti geriausias jūsų darbuotojų savybes, kurią skaitytojams dovanoja Richard Hale, Peter Whitlam. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Richard Hale, Peter Whitlam su knyga Efektyvus veiklos valdymas. Kompleksinis metodas, kaip atskleisti geriausias jūsų darbuotojų savybes jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Efektyvus veiklos valdymas. Kompleksinis metodas, kaip atskleisti geriausias jūsų darbuotojų savybes patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Richard Hale, Peter Whitlam. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Efektyvus veiklos valdymas. Kompleksinis metodas, kaip atskleisti geriausias jūsų darbuotojų savybes palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Efektyvus veiklos valdymas. Kompleksinis metodas, kaip atskleisti geriausias jūsų darbuotojų savybes" perkama kartu