0

Jei tu slieko nepažįsti

  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 5,59 €
Kaina knygyne: 7,29 €*
Sutaupote: 1.70 € (24%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Jei tu slieko nepažįsti

  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 21x27, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786094730863

2020-09-30 5.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Jei tu slieko nepažįsti" aprašymas

„Jei tu slieko nepažįsti“ – nuotaikingas Selemono Paltanavičiaus pasakojimas apie slaptą sliekų gyvenimą ir jų nuotykius.


Kiekvienas vaikas, braidžiojantis su daržą ar pievą yra matęs tą paslaptingą šliaužiantį gyvūną. Kas gi tas sliekas? Ar tikrai jis nuo ryto iki vakaro tik rausia žemę , o nusileidus saulei ramiai miega? Pasirodo, šie mažieji dirvos gyventojai gyvena be galo įdomų ir netikėtumų kupiną gyvenimą – tik apie jį mažai kas žino.


Gamtininkas ir vaikų mylimas rašytojas Selemonas Paltanavičius teigia, jog apie slaptą sliekų gyvenimą jis žino viską. Jis sako, jog sliekai skaito knygas ir net jas užsisako paštu. Dar esama sliekų, svajojančių apie riedlentę ir mėgstančių madingai bei šiuolaikiškai rengtis. Visiškai nepanašu į dirvoje sutinkamus sliekus, ar ne? Selemonas Paltanavičius skuba nuraminti – knygoje aprašytų sliekų tikrai yra, tik ne visi vaikai juos yra matę. Todėl rašytojas nusprendė papasakoti, koks spalvingas ir smagus gyvenimas verda požeminiuose sliekų namuose.


Į mazgą susipainiojęs sliekas užsisako knygą apie mazgų raišiojimą, kad kitą kartą išsipainioti būtų paprasčiau. Kitą kartą nusprendžia pasipuošti kaklaraiščiu. Dar vėliau - užsisakyti gardžių valgių sliekams receptų knygą. O gal jam labiau trūksta televizoriaus ar... riedlentės? O kur dar kelių aukštų slieko namai ir nuolat jo tykantis strazdas. Perskaitę šią knygelę, tikrai galėsite vadintis sliekų ekspertu!


Žymus Lietuvos gamtininkas, fotografas ir rašytojas Selemonas Paltanavičius puikiai pažįstamas Lietuvos mažiesiems skaitytojams. Nuo 1991 m. jis yra Lietuvos rašytojų sąjungos narys, o jo sukurtos netikėtos, įdomios ir spalvingos gamtos istorijos jau išelistos daugiau nei penkiasdešimčia knygų. 2007 m. Selemono Paltanavičiaus knyga „Velniukas ir vieversiukas“ tapo metų knygą, o 2016 m. jos sėkmę pakartojo „Maži ežiuko sapnai“. Autorius vaikams kuria tiek pažintines, tiek grožines knygas, tačiau visose jose mažieji randa įdomiausios ir netikėčiausios informacijos apie gamtą.

Autorius apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu, o kelis pastaruosius metus jį galima sutikti tarp „Nacionalinės ekspedicijos“ dalyvių. Čia su televizijos žiūrovais jis dalinasi įžvalgomis apie svečių šalių gamtą, pristato įdomiausius augalus bei sutiktus gyvūnus.


Knyga „Jei tu slieko nepažįsti“ iliustruota Dainiaus Šukio iliustracijomis. Dailininkas ir pats yra sukūręs ne vieną vaikams skirtą knygą – jis vaikams pasakojo apie įsimylėjusį ežį, vaiką suvalgyti užsimaniusį nenaudėlį katiną bei nepaprastą tvarto gyvulių gyvenimą.


 

Parašykite atsiliepimą apie "Jei tu slieko nepažįsti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Jei tu slieko nepažįsti, kurį parašė Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų Jei tu slieko nepažįsti aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Jei tu slieko nepažįsti. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Jei tu slieko nepažįsti dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Jei tu slieko nepažįsti" perkama kartu