-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jo tamsiosios jėgos, 1 knyga. Auksinis kompasas

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 13,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-19 Lina

Vienintelis šios knygos trūkumas tai jos viršelis. Nežinau kaip kitiems, bet man tai jis tiesiog klaikus. Bet kaip sakoma, nepręsk apie knygą iš viršelio.


2023-01-31 13.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jo tamsiosios jėgos, 1 knyga. Auksinis kompasas" aprašymas

„Auksinis kompasas“ yra pirmoji maginės fantastikos trilogijos „Jo tamsiosios jėgos“ dalis. Autoriaus Philip Pullman paaugliams skirtas kūrinys lyginamas su „Žiedų valdovu“, „Hariu Poteriu“, Astridos Lindgren knygomis. Tai pasakojimas apie draugystę, pasiaukojimą bei nepakartojamus nuotykius.

Istorija sukasi aplink našlaitę Lairą. Mergaitė gyvena Oksfordo universiteto Džordano koledže. Čia ji lyg laukinukė laksto ne tik po auditorijas, bet ir po rūsius bei stogus. Laira nuolat įsivelia į keistus nuotykius, muštynes ir lengvai aplink save suburia draugus. Pasaulis, kuriame gyvena veikėjai, panašus į mūsų, tačiau yra ir skirtumų. Čia nėra kompiuterių, automobilių, tačiau susipina mokslas ir magija, o kiekvienas žmogus turi savo demoną, su kuriuo gali bendrauti.

Netrukus Lairos pasaulis keičiasi. Prasideda nepaaiškinamų dalykų, susijusių su paslaptingomis Dulkėmis, virtinė. O dar pradeda dingti vaikai. Niekas nežino, kas jiems nutinka, tačiau visi šnabždasi, kad juos grobia Mažųjų aukų ministerija ir šiaurėje atlieka žiaurius bandymus.

Kuomet pradingsta ir geriausias Lairos draugas Rodžeris, ji pasiryžta keliauti į šiaurę jo ieškoti. Savo žygio metu mergaitė ir jos bendrakeleiviai, patirs daug išbandymų bei nuotykių. Jie susidurs su žiauriomis baltosiomis meškomis, klastingomis raganomis ir nuolat turės kovoti dėl savo gyvybės. Herojai ne kartą išbandys draugystę, ištikimybę ir išsiaiškins daugybę mįslių.

„Auksinis kompasas“ savo fantazija sužavės ne tik jaunesnius skaitytojus, bet ir suaugusius magijos gerbėjus. Astridos Lindgren premijos laureatas Philip Pullman sukūrė itin kinematografišką istoriją. Nenuostabu, kad 2007-tais metais pasirodė „Warner Bros“ kino studijos filmas, kuriame vaidino tokie garsūs aktoriai, kaip Dakota Blue Richards, Nicole Kidman, Daniel Craig ir kiti.

Philip Pullman – britų rašytojas, kurį Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II įšventino į riterius. Vaikystėje būsimasis autorius daug keliavo po pasaulį, o nuo 11 metų gyvena Jungtinėje Karalystėje. Baigęs mokyklą jis studijavo anglų kalbą Oksfordo universitete, vėliau dirbo dėstytoju, bet norėdamas užsiimti tik knygų rašymu, šį darbą metė. Trilogija „Jo tamsiosios jėgos“ laikoma vienu svarbiausių XX amžiaus kūrinių, o patį autorių „The Times“ įvardijo tarp 50 didžiausių JK rašytojų nuo 1945 metų.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis.

Visas knygų serijos dalis rasite: Jo tamsiosios jėgos.


  • Pavadinimas originalo kalba: His Dark Materials: The Golden Compass
  • Autorius: Philip Pullman
  • Serija: Jo tamsiosios jėgos
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 16x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094416699

Kiti taip pat domėjosi


2021-05-19

Vienintelis šios knygos trūkumas tai jos viršelis. Nežinau kaip kitiems, bet man tai jis tiesiog klaikus. Bet kaip sakoma, nepręsk apie knygą iš viršelio.

2021-04-28

Labai patiko, perskaičiau pamatęs filmą. Abu šaunūs!

2021-04-28

Įtraukianti istorija, daug veiksmo ir nuotykių, ne tik vaikams ir paaugliams, o ir suaugusiems bus įdomu skaityti. Daug pamokančių, jausmingų vietų.

2021-04-21

Iš tos serijos fantastinių knygų, kurios tokios įtikimos ir prikaustančios, jog skaitant nejučia gali patikėti, kad toks pasaulis egzistuoja. :)

Parašykite atsiliepimą apie "Jo tamsiosios jėgos, 1 knyga. Auksinis kompasas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Jo tamsiosios jėgos, 1 knyga. Auksinis kompasas", kurį pristato Philip Pullman. Siūlome ne tik išsamų "Jo tamsiosios jėgos, 1 knyga. Auksinis kompasas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Philip Pullman. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Jo tamsiosios jėgos, 1 knyga. Auksinis kompasas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Jo tamsiosios jėgos, 1 knyga. Auksinis kompasas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jo tamsiosios jėgos, 1 knyga. Auksinis kompasas" perkama kartu