0

Pirkėjų atsiliepimai

Jo tamsiosios jėgos, 2 knyga. Aštrusis peilis

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 13,59 €
Kaina knygyne: 16,59 €*
Sutaupote: 3,00 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-27 Eglė R.

Geriausia šiais metais skaityta knyga (pirmoji dalis irgi). Ypač tokiu laiku, kai taip norisi kur nors pabėgti, knyga išneša į visai kitą pasaulį. Nuostabiai parašyta, gili fantasy istorija, skirta ir vaikams, ir suaugusiems.


2022-05-31 13.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jo tamsiosios jėgos, 2 knyga. Aštrusis peilis" aprašymas

Maginės fantastikos knyga „Aštrusis peilis“ tęsia autoriaus Philip Pullman seriją „Jo tamsiosios jėgos“. Tai antroji knyga, kurioje jaunieji skaitytojai vėl susitiks su pamilta pagrindine veikėja Laira ir susipažins su Vilu – berniuku, mokančiu keliauti tarp pasaulių.

Pirmoje knygų serijos dalyje „Auksinis kompasas“ susipažinome su Laira – mergaite, gyvenančia Oksfordo universiteto Džordano koledže. Jos pasaulis labai panašus į mūsų, tačiau ir kitoks. Nėra technologijų ir interneto, mokslas ir burtai žengia koja kojon, o visi žmonės turi gyvūno pavidalo demoną. Šalyje netikėtai pradeda dingti vaikai. Sklando gandai, kad Mažųjų aukų ministerija juos gabena į Šiaurę. Laira išsiruošia ieškoti savo draugų, o taip pat ir dingusio tėvo.

Knyga „Aštrusis peilis“ tęsia ankstesnį siužetą, tačiau supažindina su dar vienu protagonistu Vilu. Laira sužino, kad pasaulis, kuriame ji gyvena, yra ne vienintelis, tačiau tarp jų keliauti sudėtinga. Vienintelis Vilas, aštriu peiliu rėžia paralelinius sluoksnius ir iš vieno pasaulio į kitą gali peršokti kada tik panorėjęs. Taigi, autorius Philip Pullman vietoje vienos magiškos aplinkos dovanoja net kelias, tame tarpe ir vietą, primenančią mūsų pasaulį.

Vilas irgi turi reikalų Šiaurėje. Ten pradingo ir jo tėtis. Taigi, nieko keisto, kad likimo keliai Lairą ir Vilą suveda ir jie pasižada vienas kitam padėti, kas benutiktų. Abu jie turės atlikti milžinišką vaidmenį galutinėje gėrio ir blogio kovoje.

Tiek pirmoji dalis „Auksinis kompasas“, tiek „ Aštrusis peilis“ sužavės ir didelius, ir mažus. Knygų serija statoma į vieną lentyną kartu su Hariu Poteriu ir „Narnijos kronikomis“. Tiesa, atsiliepimuose teigiama, kad antroji dalis yra tamsesnė ir baugesnė.

Philip Pullman (g. 1946) – anglų vaikų ir suaugusiųjų rašytojas. Jo bibliografijoje net kelios dešimtys knygų, tačiau žinomiausia yra „Jo tamsiosios jėgos“ trilogija. Rašytojas buvo apdovanotas įvairiomis prestižinėmis premijomis, Didžiosios Britanijos karalienės įšventintas į riterius ir leidinio „The Times“ įvardintas vienu didžiausių Jungtinės Karalystės pokario rašytojų.

Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis.

Jei trumpas aprašymas ir apžvalgos, žadančios nuotykius ir magiją, sudomino, rekomenduojame serijos knygas įsigyti internetu. Pirkti online pigiau, saugiau ir greita. Gerų kainų pasiūlymų rasite tarp akcijų ir išpardavimų, o detalūs knygų aprašymai, tokie kaip puslapių skaičius, santrauka, virtualios ištraukos ir kt., padės lengvai išsirinkti įdomių skaitinių visai šeimai. Kiti taip pat domėjosi


2020-11-27

Geriausia šiais metais skaityta knyga (pirmoji dalis irgi). Ypač tokiu laiku, kai taip norisi kur nors pabėgti, knyga išneša į visai kitą pasaulį. Nuostabiai parašyta, gili fantasy istorija, skirta ir vaikams, ir suaugusiems.

Parašykite atsiliepimą apie "Jo tamsiosios jėgos, 2 knyga. Aštrusis peilis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Jo tamsiosios jėgos, 2 knyga. Aštrusis peilis", kurį pristato Philip Pullman. Siūlome ne tik išsamų "Jo tamsiosios jėgos, 2 knyga. Aštrusis peilis" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Philip Pullman. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Jo tamsiosios jėgos, 2 knyga. Aštrusis peilis". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Jo tamsiosios jėgos, 2 knyga. Aštrusis peilis" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Jo tamsiosios jėgos, 2 knyga. Aštrusis peilis" perkama kartu