NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kaukas Gugis ir sielų akmuo

Kaina: 15,19 €
Kaina su kodu: 13,67 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-03-31 15.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kaukas Gugis ir sielų akmuo" aprašymas

Trečioji trilogijos apie kauką Gugį knyga.

Kaukų Įžengimo šventę sugriauna laumių medžiotojai. Nejaugi ir jie ieško paslaptingo sielų akmens, kurio taip reikia laumėms? Dėl jo į žygį prie tolimosios jūros išsiruošė ir Gugis. Tuo metu kunigaikščio Rumbaudo pilyje žiaurusis šimtininkas Vilkas siekia paveržti valdžią iš kunigaičio Jauniaus. Gerai, kad netoliese sukiojasi sumanioji Gražė. Sklinda kalbos ir apie Žymantą, mokantį pagauti ir kauką, ir aitvarą. Kas gi bus, kai susikirs kaukų, žmonių ir laumių keliai? Paskutinė trilogijos apie Gugį, Gražę ir jų draugus dalis žada daug išbandymų. Kvailystė gali virsti nelaime, galia išsprūsti per akimirką, o naujos pradžios šviesą teks užžiebti tamsoje.

Justinas Žilinskas (g. 1974) – rašytojas, pelnęs ne vieną apdovanojimą už savo kūrybą. Rašo pagaulias nuotykines istorijas, kuriose susipina fantastika, mitologija ir istorija.


  • Autorius: Justinas Žilinskas
  • Leidėjas: Aukso žuvys
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098120950

Parašykite atsiliepimą apie "Kaukas Gugis ir sielų akmuo"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastinės knygos paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kaukas Gugis ir sielų akmuo", kurį pristato Justinas Žilinskas. Siūlome ne tik išsamų "Kaukas Gugis ir sielų akmuo" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Justinas Žilinskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kaukas Gugis ir sielų akmuo". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kaukas Gugis ir sielų akmuo" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaukas Gugis ir sielų akmuo" perkama kartu