0

Keleivių vežimo Lietuvos geležinkeliais tyrimai ir plėtra

Informacija

Keleivių vežimo Lietuvos geležinkeliais tyrimai ir plėtra

  • Leidėjas: VGTU leidykla Technika
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 14×20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 220
  • ISBN ar kodas: 9789955287872

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Keleivių vežimo Lietuvos geležinkeliais tyrimai ir plėtra" aprašymas

Monografijoje analizuojama geležinkelių transporto sektoriaus reformų patirtis ES šalyse, įvertinta šio sektoriaus reformos eiga Lietuvoje ir pateiktas optimalus šalies geležinkelių transporto sektoriaus restruktūrizavimo modelis. Išnagrinėta keleivių vežimo geležinkeliais plėtra ES.
Monografijoje išanalizuoti ES ir Lietuvos teisiniai aktai, reglamentuojantys keleivių vežimą, atlikta keleivių vežimo įvairiomis transporto rūšimis rinkos analizė, išanalizuoti eksploataciniai ir ekonominiai keleivių vežimo rodikliai, atlikta keleivių vežimo prognozė, keleivinio riedmenų parko analizė, pateikti siūlymai jam atnaujinti, įvertintas keleivių vežimas kelių bei geležinkelių transportu apskritai ir atskiruose ruožuose, atlikta keleivių vežimo SSGG analizė. Pateikta keleivių vežimo Lietuvos geležinkeliais plėtros strategija. Monografija skirta transporto srities mokslininkams ir specialistams, ja, kaip mokslinių žinių šaltiniu, galės naudotis magistrantai ir doktorantai.

Parašykite atsiliepimą apie "Keleivių vežimo Lietuvos geležinkeliais tyrimai ir plėtra"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Keleivių vežimo Lietuvos geležinkeliais tyrimai ir plėtra, kurią skaitytojams dovanoja J. Butkevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar J. Butkevičius su knyga Keleivių vežimo Lietuvos geležinkeliais tyrimai ir plėtra jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Keleivių vežimo Lietuvos geležinkeliais tyrimai ir plėtra patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė J. Butkevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Keleivių vežimo Lietuvos geležinkeliais tyrimai ir plėtra palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Keleivių vežimo Lietuvos geležinkeliais tyrimai ir plėtra" perkama kartu