⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

1956 m. Vilniuje buvo įsteigtas Kauno politechnikos instituto vakarinio fakulteto Vilniaus vakarinis skyrius - Aukštoji technikos mokykla. 1969 m. šis KPI Vilniaus skyrius  buvo pertvarkytas į Vilniaus inžinerinį statybos institutą (VISI).

VGTU leidykla Technika knygos

Rasta: 538
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Rasta: 538
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Aukštosios technikos mokyklos padalinys - leidykla - savo veiklą pradėjo 1967 metais. 1993 m. ji buvo įregistruota kaip leidykla „Technika“. 2000 m. atidarytas VGTU knygynas „Technika“.
Vilniaus Gedimino technikos universiteto leidykla "Technika" yra  viena pažangiausių Lietuvos akademinių leidyklų, turinti tvirtas akademinės leidybos tradicijas. Visi studijų ir mokslo leidiniai yra recenzuojami, redaguojami ir leidžiami knygine bei elektronine forma. Leidykla leidžia studijų leidinius (vadovėlius ir mokomąsias knygas), mokslo literatūrą (monografijas, mokslo žurnalus, daktaro disertacijas, konferencijų straipsnių rinkinius), informacinius, publicistinius leidinius, kurie rengiami itin kruopščiai, kad studentams būtų lengva įsisavinti sudėtingus universitete dėstomus dalykus, o kitiems – įdomu paskaityti.