0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kelyje (Munken Premium)

  • Nuolaida knygai -52%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 16,59 €*
Sutaupote: 8.60 € (52%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kelyje (Munken Premium)


2021-06-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kelyje (Munken Premium)" aprašymas

Nemirštančia klasika tapęs amerikiečių autoriaus Jack Kerouac romanas „Kelyje“ yra odė gyvenimo džiaugsmui, asmenybės laisvei bei meilei. Šios knygos iš rankų nepaleido hipiai ir bitnikai – jiems ji tapo tarsi biblija. Viena iš svarbiausių romano minčių yra kelias į rojų bei gebėjimas džiaugtis šiandiena. Istorijos veikėjų fizinė kelionė tęsiasi per Niujorką, Denverį, San Franciską, o baigiasi Meksikoje.

Romane „Kelyje“ veiksmas vyksta praeito amžiaus šešto dešimtmečio pradžioje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Du labai skirtingi jaunuoliai išsiruošia į ilgą, bet daug nuotykių žadančią kelionę. Šiuos keleivius drąsiai galime vadinti pirmaisiais hipsteriais. Jie tiesiog mėgavujasi gyvenimu ir neieško dirbtinių problemų. Žolė, alkoholis, merginos – pagrindinės mintys besisukančios vaikinų galvose.

Selas ir Dinas – labai skirtingi. Selas gana ramus jaunuolis, kuris neseniai prarado tėvą. Jaunas vyras nusprendžia tapti rašytoju. Ši kelionė yra skirta įkvėpimo paieškoms. Dinas – ne vienerius metus praleido kalėjime. Tai spalvinga ir ryški asmenybė, kilusi iš alkoholikų šeimos. Abu charakteriai puikiai papildo ir atsveria vienas kitą, o skaitytojai šių vaikinų kelionėje stebės, kaip vystosi bei keičiasi jų asmenybės.

„Kelyje“ – istorija apie kelionę tiek per Ameriką, tiek per vidinį pasaulį. Autorius sukūrė stiprius veikėjus, o taip pat detaliai aprašė kelią. Skaitytojams suteikiama proga grožėtis nepaprastais Jungtinių Amerikos Valstijų vaizdais, susipažinti su šalies kultūra bei to laikmečio aplinka.

Laisvo ir nesuvaržyto, gyvenimu besidžiaugiančio žmogaus paveikslas ilgam įsitvirtino jaunimo sąmonėje. Nesutrumpintas, originalus kūrinio leidimas, vadinamas „Originaliu ritiniu“ pirmą kartą pasirodė tik 2006-tais metais. Romanas tapo kultiniu visame pasaulyje, jo įtaka jaučiama daugelyje vėlesnių kartų autorių kūriniuose.

„Kelyje“ įkvėpė daugybę poetų bei muzikos atlikėjų, tame tarpe ir tokias įžymybes, kaip Bob Dylan, Jim Morrison, David Bowie ir Hunter S. Thompson.

2012-tais metais pasirodė režisieriaus Walter Salles ekranizacija „On the Road“.

Jack Kerouac, tikrasis vardas Jean Louis Lebris de Kerouac (1922-1969) – amerikiečių rašytojas, poetas ir bytnikų judėjimo pradininkas. Literatūra jis susidomėjo paauglystėje, o septyniolikos parašė pirmą rimtesnį kūrinį. Studijų metais jis susipažino su pirmaisiais bytnikais, kurie padarė įtaką jo tolesnei kūrybai. Jack Kerouac parašė kelias dešimtis kūrinių: romanų, poezijos rinktinių. Jis galvojo, kad kūrybinis procesas yra asmenybės saviraiška, daugelis jo darbų yra autobiografiniai.

Iš anglų kalbos vertė Irena Balčiūnienė


  • Autorius: Jack Kerouac
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9780995513623

Parašykite atsiliepimą apie "Kelyje (Munken Premium)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kelyje (Munken Premium), kurią skaitytojams dovanoja Jack Kerouac. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jack Kerouac su knyga Kelyje (Munken Premium) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kelyje (Munken Premium) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jack Kerouac. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kelyje (Munken Premium) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kelyje (Munken Premium)" perkama kartu