NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Kiekvienam protingam berniukui: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų

Kaina: 8,49 €
Kaina su kodu: 7,64 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kiekvienam protingam berniukui: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų " aprašymas

Kuris veikėjas sutinkamas daugelyje kompiuterinių žaidimų? Koks Antarktidos telefono kodas? O kuris gyvūnas visada miega atmerkęs vieną akį?

Ši knyga "Kiekvienam protingam berniukui: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų" – tai nepaprastai smagus protmūšis. Pasitikrink, ką žinai: atsakyk į 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių įvairių sričių klausimų! Apibrėžk teisingą atsakymą ir kitoje lapo pusėje atrask linksmą ir netikėtą paaiškinimą. Išspręsk papildomą painų galvosūkį ir sužinok savo, kaip protmūšio herojaus, lygį.


  • Autorius: Philip Kiefer
  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 158
  • Formatas: 16x22, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094404214

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kiekvienam protingam berniukui: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos paaugliams ir jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kiekvienam protingam berniukui: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų ", kurį pristato Philip Kiefer. Siūlome ne tik išsamų "Kiekvienam protingam berniukui: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Philip Kiefer. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kiekvienam protingam berniukui: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kiekvienam protingam berniukui: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kiekvienam protingam berniukui: 150 įdomių, netikėtų ir šmaikščių klausimų " perkama kartu