-10% NUOLAIDA VISKAM su kodu: EURAS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Leidykla „Vaiga“ įkurta 1991 metais. Pirmosios „Vaigos“ išleistos knygos buvo skirtos mažiesiems skaitytojams.

Vaiga knygos

Rasta: 670
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vienaragių spalvinimo knyga |
4,29 €
Turime sandėlyje
Mega užduotys. Dinozaurai |
  • Nauja knyga
5,29 €
Turime sandėlyje
Pingvino puodukas |
7,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 670
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Vaikų literatūra iki šiol sudaro didžiausią dalį „Vaigos“ leidžiamų leidinių – tai ir klasikinės pasakos bei jų rinkiniai, ir įvairios pasakėlės, nuotykių istorijos, lietuvių tautosakos kūriniai.  
Nemažą dėmesį „Vaiga“ skiria besimokantiems užsienio kalbų – dalį leidyklos asortimento sudaro įvairūs anglų, vokiečių, rusų kalbų žodynai, pasikalbėjimai, glaustos gramatikos, įdomi bei lengva mokymosi medžiaga jauniesiems skaitytojams.
Leidykla ypač vertina lietuvių tautosaką ir nuoširdžiai stengiasi, kad ši mūsų tautos paveldo dalis pasiektų kuo platesnę auditoriją, tad didžiuojasi jau išleistais ir vis naujai pasirodančiais tautosakos leidiniais.
Smalsiems pasaulio atradėjams ir tyrinėtojams „Vaiga“ kasmet pasiūlo naujų pažintinės literatūros leidinių – ir mažiausiems skaitytojams skirtų knygų, ir didelių, gausiai iliustruotų, moksliniais faktais paremtų leidinių jau paaugusiems.  
Leidyklos asortimente ypač gausu leidinių vaiko koncentracijai, loginiam mąstymui ir kūrybingumui lavinti. Įvairaus amžiaus vaikams skirtos knygelės su užduotimis, darbeliais, galvosūkiais ir kryžiažodžiais neretai papildyti spalvingais lipdukų albumais.
Pastaraisiais metais UAB „Vaiga“ bendradarbiauja ir palaiko debiutuojančius lietuvių autorius, tad išleido keletą jų kūrinių – tai Inesos Gervės „Mano pirmoji abėcėlė“ ir „Pirmoji abėcėlė ir skiemenuoti žodžiai“, Eglės Ramoškaitės „Tarp gyvenimo ir vilties“, Rūtos Vaškienės „Svajų pėdom“.
Leidykla bendradarbiauja su daugeliu autorių, sudarytojų, vertėjų, užsienio šalių (Vokietijos, Prancūzijos, Didžiosios Britanijos, Slovakijos, Australijos, Čekijos) leidyklomis, kasmet dalyvauja pasaulinėje Frankfurto knygų mugėje, kur susitinka su ilgamečiais savo partneriais ir dairosi naujų bendradarbiavimo krypčių, taip pat yra nuolatinė Vilniaus knygų mugės dalyvė.