0

Lietuvių pasakėčios

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Lietuvių pasakėčios

  • Leidėjas: Vaiga
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 12x17, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 255
  • ISBN ar kodas: 9786094401015

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietuvių pasakėčios" aprašymas

Lietuvių pasakėčia – unikalus didaktinis kūrinys, kuriame pamokymai, patarimai dažniausiai pateikiami humoro forma, leidžiančia linksmai pasijuokti iš situacijų, sutinkamų mūsų gyvenime. Po vilko, lapės, asilo ar kito kurio gyvio kauke čia gali sutikti savo viršininką, kaimyną ir net pats save.

Knyga "Lietuvių pasakėčios" skirta moksleiviams ir jaunimui, bet ji pradžiugins ir kitus skaitytojus, mėgstančius subtilų humorą ir vaizdų pasakojimą.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių pasakėčios"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kitos knygos 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Lietuvių pasakėčios, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Lietuvių pasakėčios aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Lietuvių pasakėčios. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Lietuvių pasakėčios dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Lietuvių pasakėčios" perkama kartu