0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mano kelias į sėkmę

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 11,89 €*
Sutaupote: 3.90 € (33%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mano kelias į sėkmę


2021-04-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mano kelias į sėkmę" aprašymas

Entuziastingas jaunas mokytojas Mantas Karanauskas į knygą „Mano kelias į sėkmę“ sudėjo 25 istorijas apie žmones, kurie rado gyvenime džiaugsmą teikiančią veiklą.

Skirtingos profesijos, užsiėmimai, pomėgiai, tačiau visus juos vienija tai, jog jų veikla teikia džiaugsmą ir malonumą. Knygoje „Mano kelias į sėkmę“ – 25 herojų istorijos. Tai – aktoriai, žurnalistai, kulinarai, lenktynininkai, tikintys, kad suprato, kuriuo keliu turi eiti, ir pasirinko tinkamus, malonius darbus.

Autorius bando išsiaiškinti, kaip knygos herojams pavyko laiku suprasti, ką jie nori veikti. Kaip pasirinkti išsilavinimą, darbą? O gal tereikia įgimto talento ir viskas tėra atsitiktinumas? M. Karanauskas – mokytojas, kurio smalsumas užkrečia ir vaikus, tad jis knygoje „Mano kelias į sėkmę“ nebijo klausti, kaip atsitinka, kad vieni tampa sėkmingais savo pasirinktos profesijos atstovais, o kiti blaškosi?

Ši knyga siūlo keletą sėkmės receptų, kurie gali padėti išvengti to bereikalingo blaškymosi. Ji puikiai tiks paskutinėse mokyklos klasėse besimokančiam ir dėl ateities neapsisprendžiančiam jaunuoliui, taip pat ir studentui, kuris nėra tikras dėl savo specialybės pasirinkimo ar net jau dirbančiam, kuris nori keisti savo profesiją, tačiau vis trūksta ryžto, o galbūt ir aiškumo.

Profesinė sėkmė nepriklauso nuo konkrečios profesijos, nebūtina tapti aktoriumi ar muzikos žvaigžde, kad jaustum pasitenkinimą savo darbu. Kiekvienas turi savo kelią ir svarbiausia jį rasti. Tereikia pažinti save ir... sužinoti keletą paslapčių, kurias gali atskleisti knygos „Mano kelias į sėkmę“ herojai. Apie savo kelią į sėkmę knygoje pasakoja ir žymūs žmonės, tokie kaip Edmundas Jakilaitis ar Beata Nicholson, ir mažiau viešumoje matomi, tačiau susikūrę sėkmingus verslus ar dirbantys mėgstamose srityse.

Mantas Karanauskas – Vilniaus Balsių progimnazijos geografijos mokytojas. Jo tikslas visuomet buvo ne tik būti savo srities specialistu, bet ir tapti draugu moksleiviams. M. Karanauskas baigė Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) geografijos bakalauro ir magistrantūros studijų programas, yra pilietiškas, aktyvus, gimnazijoje organizuoja profesijų būrelį, kuriame vaikai susipažįsta su įvairiausių profesijų užkulisiais, pabendrauja su tų profesijų atstovais, kad susipažintų su įvairia veikla lankosi skirtingose įstaigose, įmonėse.


  • Autorius: Mantas Karanauskas
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 192
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090136072

Parašykite atsiliepimą apie "Mano kelias į sėkmę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Mano kelias į sėkmę, kurią skaitytojams dovanoja Mantas Karanauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Mantas Karanauskas su knyga Mano kelias į sėkmę jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Mano kelias į sėkmę patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Mantas Karanauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Mano kelias į sėkmę palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mano kelias į sėkmę" perkama kartu