0

Mergina rūke

  • Nuolaida knygai -48%
Internetu: 8,49 €
Knygyne: 16,29 €*
Sutaupote: 7.80 € (48%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Mergina rūke

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786094442698

2020-05-31 8.49 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Kraują stingdantis italų rašytojo Donato Carrisi trileris „Mergina rūke“ pasakoja paslaptingą kalnų slėnio mažo miestelio tragediją. Kas slypi po iš pirmo žvilgsnio paprasta byla? Ar pavyks detektyvui Fogeliui sugauti siaubūną?


Šešiasdešimt dvi dienos po dingimo...

Mažame Alpių slėnyje esančiame Avešo miestelyje suimamas vyras. Jo marškiniai kruvini. Ar jis turi ką nors bendro su dingusia mergina Ana Lu?

Kas iš tiesų nutiko merginai?


Detektyvas Fogelis padarys viską, kad atskleistų paslaptingą Anos Lu dingimą. Kai mažą ir ramų miestelį užplūsta žiniasklaida, Fogelis yra įsitikinęs, kad įtariamasis pasirodys. Tai - išskirtinis detektyvo darbo metodas. Jis nesigilina į DNR ar įkalčius, kuriuos randa kriminalinių tyrimų komanda. Jis pritraukia žiniasklaidos dėmesį, manipuliuoja žurnalistais ir užsitikrina vietą pirmuosiuose puslapiuose. Taip jis pritraukia lėšų tyrimui ir sukuria istoriją, kurią visi ilgai prisimena.


Tokioms byloms kaip ši reikia tokio detektyvo kaip Fogelis. Čia reikia ne sprendimo, o auditorijos, ir Fogelis gali tai sukurti. Tačiau, kodėl praėjus dviem mėnesiams po merginos dingimo, detektyvas vis dar Aveše? Kodėl vieną apniukusią ir miglotą naktį jis su automobiliu nuvažiuoja į griovį, o atsigavęs nieko neprisimena? Ir jei jis nesužalotas, tai kieno kraujas ant jo drabužių?Teisingumas nekelia reitingų. Teisingumas niekam neįdomus. Žmonės trokšta siaubūno... Ir aš jiems duosiu tai, ko jie trokšta.Įkalčiai painūs, galbūt netgi klaidingi ir sekti jais gali būti pavojinga. Kas jeigu jie nuves visai kita kryptimi ir tik nutolins Fogelį nuo tiesos, kuri glūdi tyliame miestelyje?

Trileris „Mergina rūke“ – nenuspėjamas iki paskutinių puslapių.


„Šiurpinančiai nuostabiai atskleistos žmogaus prigimties gelmės.“

Sunday Times„Kaustantis, nuostabiai sukurtas ir paslaptingas.“


Daily Mail„D. Carrisi yra klaidinimo ekspertas... tai nepaprastai trikdantis, įtraukiantis trileris, nuo kurio suledėja siela.“


Metro


Donato Carrisi (g. 1973) – italų rašytojas. Studijavo teisę ir kriminologiją. Nuo 1999 metų dirbo kaip TV scenaristas. Pirmasis jo romanas The Whisperer pelnė penkis tarptautinius apdovanojimus ir buvo parduodamas maždaug dvidešimtyje šalių. Yra parašęs aštuonis romanus. „Mergina rūke“ – vienas paslaptingiausių ir labiausiai įtemptų jo trilerių. D. Carrisi pats režisavo filmą pagal šią knygą. Filmas pasirodė 2017 metais. Jame vaidina Jean Reno, o komisaro Fogelio vaidmenį atlieka aktorius Toni Servillo.

Rašytojas gyvena ir kuria Romoje.


Iš italų kalbos vertė Morta Simonaitytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu