TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Donato Carrisi (g. 1973 m. kovo 25 d.) – italų rašytojas, scenarijų autorius. Kūrybiška asmenybė daug neatvirauja ir biografija apima tik profesinę veiklą. Autorius baigė teisės studijas, vėliau studijavo kriminologiją ir nusikalstamą elgseną. Donato Carrisi rašymo karjerą pradėjo teatre.

Donato Carrisi knygos

Rasta: 7

Tamsos medžiotojas | Donato Carrisi
  • Nauja knyga
-30% su kodu: KALĖDOS
17,67 €
Kaina su kodu: 12,37 €
Turime sandėlyje
Sielų teismas | Donato Carrisi
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
25,18 €
Kaina su kodu: 17,63 €
Turime sandėlyje
Blogio teorija | Donato Carrisi
-30% su kodu: KALĖDOS
8,08 €
Kaina su kodu: 5,65 €
Turime sandėlyje
Blogio šnabždesys | Donato Carrisi
-30% su kodu: KALĖDOS
16,17 €
Kaina su kodu: 11,32 €
Turime sandėlyje
Blogio žaidimas | Donato Carrisi
-30% su kodu: KALĖDOS
19,63 €
Kaina su kodu: 13,74 €
Turime sandėlyje
Blogio labirintas | Donato Carrisi
-30% su kodu: KALĖDOS
17,09 €
Kaina su kodu: 11,96 €
Turime sandėlyje
Rasta: 7

Būdamas vos devyniolikos jis parašė pirmąjį scenarijų, o po to sekė daugybė kitų pjesių bei pora miuziklų.

Donato Carrisi yra vienuolikos tarptautiniu mastu bestseleriais tapusių romanų autorius. Knygos išverstos į daugiau nei trisdešimt kalbų.

D. Carrisi be knygų taip pat rašo scenarijus. Jo sukurta laida „Šeštasis pojūtis“ yra labai populiari Italijoje ir rodoma geriausiu laiku. Pagal autoriaus romaną „Mergina rūke“ pastatytas filmas, kuris patiko viso pasaulio auditorijai.

Už savo kūrybą autorius pelnė įvairių apdovanojimų tiek kino, tiek literatūros srityje.

Į lietuvių kalbą jau išverstos populiarios autoriaus knygos. Viena jų – kriminalinis romanas „Mergina rūke“, pagal kurį pastatytas filmas. Istorija pasakoja apie kalnų slėnio miestelio paslaptis ir dingusią merginą. Detektyvas Fogelis turės rasti atsakymus, kas jai nutiko ir ar šis įvykis susijęs su praeities nusikaltimais.

Didelio populiarumo visame pasaulyje sulaukė serija apie Milą Vaskez, policininkę, besispecializuojančią dingusių žmonių paieškoje. Knygų ciklą pradeda detektyvas „Blogio šnabždesys“.

Įdomus autoriaus kūrybos braižas, kad nors jo aprašomi įvykiai ir jų fonas išsamūs, jis vengia konkrečių detalių, kurios išduotų, kokioje šalyje vyksta šios serijos veiksmas. To neįmanoma nustatyti iš policijos rangų, neminima valiuta ar miestų pavadinimai.

Knygoje „Blogio šnabždesys“ jaučiama, kad autorius studijavo kriminalistiką. Be to Donato Carrisi naudojosi įvairiais šaltiniais, kriminologijos ir teismo psichiatrijos vadovėliais bei FTB dokumentais apie serijinius žudikus. Jis daug dėmesio skyrė analizei, iš kur atsiranda blogis, ar žmonės tokie gimsta ar tampa. Kūrinys tapo tikra sensacija.

Antroji dalis – „Blogio teorija“. Ši knyga ne mažiau populiari. Pagrindinė knygos veikėja, talentinga tyrėja Mila Vaskez ir toliau ieško atsakymų į klausimą, kur slypi blogio šaltinis.

Trečioji knyga apie Milą – „Blogio labirintas“. Tai įtraukianti istorija apie moterį, kuri penkiolika metų praleido labirinte ir net išsilaisvinusi negali pabėgti nuo blogio.

Donato Carrisi kūryba užvaldo nuo pirmojo puslapio. Intelektualūs trileriai kviečia diskutuoti. Sudomino? Rekomenduojame knygas įsigyti internetu.