0

Netikėta meilės istorija (serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ 1-oji knyga)

  • Nuolaida knygai -48%
4.7
(3 įvertinimai)
Kaina internetu: 4,49 €
Kaina knygyne: 8,49 €*
Sutaupote: 4.00 € (48%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2018-09-10 Svetlana

Labai patiko :)

Informacija

Netikėta meilės istorija (serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ 1-oji knyga)

  • Leidėjas: Svajonių knygos
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9786090304105

2020-09-30 4.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Netikėta meilės istorija (serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ 1-oji knyga)" aprašymas

Keturių knygų serija „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“. Pirma knyga. Istorinis meilės romanas.

Į nelaimę patekusi paveldėtoja ir gerą vardą praradęs grafas…
Nuo pagrobėjų pasprukusi paveldėtoja Violeta Danston netikėtai patenka į Džeko Vorinerio, vienos skandalingiausių Anglijos šeimų nario, globą. Pagyvenusi su paslaptinguoju vyru jo dvare, Letė jau nebenori niekur bėgti.
Jos globėjas – grafas, bet ekstravagantiškai gyvenęs tėvas jam paliko tik suterštą vardą. Džekas atsiribojo nuo aukštuomenės. Tačiau dieną ir naktį gundomas Letės jis ima galvoti apie tai, kas anksčiau atrodė neįmanoma – santuoką su aukštuomenės dama!

Iš anglų kalbos vertė Gabrielė Virbickienė

2018-11-07

Nuo vienos knygos prie kitos, dar vienas XIX a., tik šį kartą jokio kriminalo, o jausmai. Nors viskas prasideda su kriminalo potekste: pagrobimas, pabėgimas, klajojimas po lietų naktį miške ir susitikimas su gelbėtoju. Taip prasideda keturių knygų serija apie keturis brolius, kaip ir priklauso viskas prasideda nuo vyriausio, atsakingiausio Džeko. Tiesiog knietėjo paimti šią knygą į rankas. Vos tik sukrimtau kelias rimtesnes, tamsesnes knygas, su malonumu griebiau šią. Atsipalaidavimas nuo visko, svajonių kurstymas. Tiek norėtųsi pasakyti, bet nesinori nieko išpasakoti, sugadinti skaitymo malonumo, juk pats malonumas pačiam atrasti viską, patirti, sužinoti kaip vystosi istorija. Trumpiau tariant - viskas ko reikia šiltam, jaukiam, jausmingam bei linksmam vakarui

2018-09-10

Labai patiko :)

2018-09-06

Super knyga, nustebino tikrai kaip istorinis meilės romanas – visai neeilinis, sakyčiau :)

Parašykite atsiliepimą apie "Netikėta meilės istorija (serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ 1-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autoriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Netikėta meilės istorija (serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ 1-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Virginia Heath. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Virginia Heath su knyga Netikėta meilės istorija (serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ 1-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Netikėta meilės istorija (serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ 1-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Virginia Heath. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Netikėta meilės istorija (serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ 1-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Netikėta meilės istorija (serijos „Nesutramdomieji broliai Vorineriai“ 1-oji knyga)" perkama kartu