0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Virginia Heath – britų romantinių romanų autorė.

Virginia Heath istorijas pradėjo kurti, kai buvo maža mergaitė. Ją visą gyvenimą kankina nemiga ir negalėdama užmigti Virginija žiūrėdavo į lubas ir išgalvodavo įvairiausius pasakojimus, kurie laikui bėgant vis sudėtingėjo.

Virginia Heath knygos

Rasta: 20

Pavogtas bučinys | Virginia Heath
4,99 €
Turime sandėlyje
Negailestingi mainai | Virginia Heath
8,99 €
Turime sandėlyje
Pelnyti jos meilę | Virginia Heath
3,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 20

Ir nors moteris visada norėjo parašyti tikrą knygą, ji netikėjo savo jėgomis. Autorės tėvai taip pat linkėjo jai karjeros biure, nes tai atrodė rimtas žingsnis į priekį.
Virginia Heath pabandė parašyti romaną, bet jis buvo atmestas leidyklų, todėl ji pasidavė ir persimetė į mokytojos karjerą.
Ilgą laiką dirbdama istorijos mokytoja, beje dėl istorijos Virginia yra tiesiog pamišusi, ji planavo, kad romanus rašys per vasaros atostogas. Tačiau atėjus kiekvienai vasarai kiti darbai nustumdavo šią svajonę. Galiausiai Virginija nutarė elgtis ryžtingai. Jau žengusi į ketvirtą dešimtį ji niekam nesakiusi ėmė ir parašė prašymą išeiti iš darbo. Kuomet šią žinią ji pranešė namuose, rašytojos vyras tepasakė „Gerai“ ir išėjo. O tada sugrįžo su nauju kompiuteriu, stalu, kėde ir įrengė žmonai darbo kambarį. Toks pasitikėjimas suteikė dar daugiau motyvacijos ir taip prasidėjo rašytojos karjera. Tiesa, ne viskas sekėsi sklandžiai. Per šešias savaites parašytą romaną visos leidyklos atmetė. Tuomet autorė nusprendė sukurti dar du ir niekam jų nerodyti, tiesiog laikyti istorijas rašymo praktika. Ir tik parašiusi ketvirtą savo istoriją ji sėkmingai knyga pardavė leidyklai.
Meilė istorijai atsispindi ir autorės romanuose. Ji daug dėmesio skiria istorinei aplinkai, laikmečio etiketui, aukštuomenės tradicijoms. Dažniausiai knygų veiksmas vyksta devynioliktame amžiuje. Rašytoja sako, kad jai vienas malonumas yra kurti žavingu vyrų personažus, kuriais pati susižavi ir aistringas moteris, kurios ją įkvepia. Knygų siužetai į galvą ateina visiškai netikėtai, kartais tai nutinka konservuojant daržoves žiemai ar tiesiog grožintis sodu. Knygos verčiamos į įvairias užsienio kalbas.
Virginija Heath sukūrė jau penkiolika romanų. Kai nerašo autorė mėgsta gerti arbatą su pyragu, domisi konspiracijos teorijomis ir klauso Michael Buble muzikos. Dar ji mėgsta apsipirkinėti bei kartu su vyru ir ištikimu labradoru eiti į ilgus pasivaikščiojimus po gimtąsias vietas aplink Londoną.