⭐Mūsų 21-ojo GIMTADIENIO FIESTA! Ypatingi pasiūlymai ir šventinės kainos Jums! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paukščiai mūsų lesykloje. Kaip rūpintis paukščiais visus metus

Kaina: 13,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-02-28 13.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Paukščiai mūsų lesykloje. Kaip rūpintis paukščiais visus metus" aprašymas

„Paukščiai mūsų lesykloje. Kaip rūpintis paukščiais visus metus“ vaikams nuo 7 metų ir visai šeimai.

Paukščių pasaulis nyksta. Mes tai pastebime, ornitologai tai patvirtina. Ypač didelės sparnuočių netektys kliuvo paskutiniam šimtmečiui, ir jas galime sieti su mums, žmonėms, priimtinomis naujovėmis. Mūsų populiacijos augimas, natūralių gamtos plotų mažėjimas, ne paukščių labui kuriamos technologijos privedė prie taško, kur sustojus dera apsižvalgyti ir paklausti savęs: ar mes dar norime gyventi pasaulyje, kuriame gyvena, skraido, čiulba paukščiai?

Atsakymas paprastas pasakyti, bet nelengvas įgyvendinti: paukščius turime saugoti. Visom išgalėm, kiekvienas darydamas mažus, bet labai svarbius darbus. Apie tai – ši knyga.

„Paukščiai mūsų lesykloje. Kaip rūpintis paukščiais visus metus“:

    • skatina pažinti paukščius ir suprasti jiems kylančias grėsmes;

    • supažindina su lesyklomis ir tinkamu lesalu;

    • pristato apie 50 lesyklose besilankančių paukščių rūšių;

    • paaiškina, kada lesinti prasminga, o kada žalinga;

    • skatina atsakingą ir tausojantį požiūrį į paukščius ir gamtą.

Selemonas Paltanavičius – gamtininkas ir daugiau nei 80 knygų autorius! Jis rašo ne tik pažintines knygas, bet ir nuostabias pasakas vaikams. Už savo kūrinius pelnė Vaikų literatūros premiją. Ieškokite ir kitų puikių autoriaus knygų vaikams: „Gyvas miško pasaulis“, „Žvėrys ir žvėreliai“, „Paukščiai paukščiai“, „Eime į gamtą“.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Paukščiai mūsų lesykloje. Kaip rūpintis paukščiais visus metus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Paukščiai mūsų lesykloje. Kaip rūpintis paukščiais visus metus", kurį pristato Selemonas Paltanavičius. Siūlome ne tik išsamų "Paukščiai mūsų lesykloje. Kaip rūpintis paukščiais visus metus" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Selemonas Paltanavičius. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Paukščiai mūsų lesykloje. Kaip rūpintis paukščiais visus metus". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Paukščiai mūsų lesykloje. Kaip rūpintis paukščiais visus metus" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Paukščiai mūsų lesykloje. Kaip rūpintis paukščiais visus metus" perkama kartu