⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kartais vaikai nesupranta, kodėl reikia mokytis. Neįdomu, nuobodu – girdime iš jų ir suaugusiems sunkiai sekasi įtikinti, kokios vertingos yra žinios ir kaip jos pravers ateityje. Tačiau pamokos gali būti įdomios, įtraukiančios bei primenančios žaidimus. Tada bet kokio amžiaus žmonės lengvai įsitraukia ir daug geriau įsimena informaciją. 9-12 metų vaikams skirtos kategorijos „Pažintinė ir informacinė literatūra“ knygos neleis nuobodžiauti! Užsisakykite internetu ir įsitikinkite!

Rasta: 309
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Visatos enciklopedija | Paco Torrubiano
16,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 309
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Pažintinė ir informacinė literatūra vaikus supažindins su gamtos ir gyvūnijos pasauliu, taip pat mitinėmis lietuvių tautosakos būtybėmis ar gražiausiomis Lietuvos vietomis, išmokys atskirti gerus, valgomus grybus nuo nuodingų, papasakos apie svarbiausius istorinius įvykius, atskleis, kas lemia orų kaitą ir dar daug kitų įdomių faktų.

Visų amžiaus kategorijų vaikų vienos skaitomiausių knygų yra apie gyvūnus. TOP leidinys, kurį rekomenduojame, yra autoriaus Derek Harvey „Supergyvūnai“. Jaunieji skaitytojai atras net 100 Žemės gyvūnų, kurie kanda skaudžiausiai, yra pavojingiausi, labiausiai triukšmingi ar smirdantys.

Populiarių knygų jaunimui ir suaugusiems autorius Selemonas Paltanavičius taip pat parašė leidinių apie mūsų šalies fauną. Vienas naujausių – „Lietuvos gyvūnų didžioji knyga“. Žinynas skirtas tiek dideliems vyrams bei moterims, tiek mažiems vaikučiams, tiek seneliams – visiems, kurie nori daugiau sužinoti apie šalia mūsų gyvenančius žvėris bei kitus gyvius.

Autorių Janinos Šepetienės, Kęstučio Pėtelio ir Gedimino Brazaičio knyga „Pabūkime miške“ išmokys jaunuolius prasmingai leisti laiką gamtoje, pažinti įvairius augalus ir gyvūnus bei saugoti aplinką.

Jei labiau domina povandeninis pasaulis, rekomenduojame nuostabaus grožio Britta Teckentrup knygą „Atrask žuvų pasaulį“. Tai vaizdingai iliustruotas leidinys apie žuvis, koralinius rifus, ryklius augalus ir kitas įdomybes.

Žinoma, pažintinė ir informacinė literatūra apima ne tik gyvūniją. Siūlome vėliavų ir žmogaus kūno atlasą, mįslių ir galvosūkių, taip pat istorines knygas, šachmatų ir chemijos vadovus, įdomių faktų apie viską rinkinius, tautosakos leidinius.

Liberto Klimkos ir Irenos Daukšaitės-Guobienės knyga „Senovės lietuvių dievai ir deivės“ gali būti pirmoji mažųjų mokinukų pažintis su mitologinėmis būtybėmis, kurias garbino mūsų protėviai. Iliustracijos vaizduoja dievus ir deives, o aprašymai leidžia įsivaizduoti, ką jie saugodavo ar kaip gyvendavo. Panašią temą gvildena ir premijomis apdovanotos Kotrynos Zylės kūrinys „Didžioji būtybių knyga“.

Daug pažintinės literatūros leidinių kainuoja nedaug – vos kelis eurus, tačiau suteikia labai vertingų žinių. Naujas ir populiarias knygas kas dieną įtraukiame į išpardavimų bei akcijų sąrašus, tad pirkti online naudinga!