Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Rinktiniai eilėraščiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 7.99 SoldOut

Knygos "Rinktiniai eilėraščiai" aprašymas

Poetas, eseistas, prozininkas, literatūros, filosofijos ir Biblijos vertėjas, Lenkų literatūros istorijos autorius Czesławas Miłoszas, be abejo, visų pirma yra poetas. Lenkų poetas, kartais vadinamas "XX amžiaus Dante", savo kūryboje siekęs aprėpti gyvento pasaulio visumą su fiziniais ir metafiziniais horizontais, dramatiška istorine patirtimi ir eschatologija, žmogaus sąmonės daugiaplaniškumu ir prieštaringu savimonės tapsmu.


Šioje rinktinėje tarp nemažo bendradarbių būrio atliktų darbų skelbiami iškilių lietuvių poetų vertimai - Henriko Radausko, Tomo Venclovos, Sigito Gedos, Vytauto P. Bložės, Kornelijaus Platelio, Rolando Rastausko, Almio Grybausko. Juose atsiskleidžia visas spektras lietuvių kalbos galimybių, savotiškų takų, tiesesnių ir vingresnių, į Miłoszo poezijos universumą, skirtingos kalbinių intonacijų ir autorinių ritmikų sandūros. 

 

Czesławo Miłoszo kūrybinė biografija apima septynis dešimtmečius - nuo debiutinės Poemos apie sustingusį laiką (Poemat o czasie zastygłym, 1933) ir, autoriaus požiūriu, tikrojo debiuto rinkiniu Trys žiemos (Trzy zimy, 1936) iki paskutinės paties išleistos poezijos knygos Kita erdvė (Druga przestrzeń, 2002) bei pomirtinio tomelio Paskutinės eilės (Wiersze ostatnie, 2006). Šis kūrybos laikotarpis yra ištisa poezijos epocha - "talpesnės formos" paieškų, "aistringo tikrovės ieškojimo" poetiniu žodžiu liudijimai, susiklostę ir į poetines miniatiūras, ir į ciklus, traktatus bei poemas. Miłoszas poeziją suvokė kaip nepakeičiamą pasaulio aiškinimosi, supratimo būdą, kuriame išlieka ir prasmę gali įgauti kiekviena žmogaus gyvenamo pasaulio detalė, neaprėpiama jų įvairovė, susiklostanti į nepaliaujamai, vis iš naujo skaitomą slaptaraštį.

  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Rinktiniai eilėraščiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Užsienio eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Rinktiniai eilėraščiai", Česlovas Milošas (Czeslaw Milosz). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Česlovas Milošas (Czeslaw Milosz) su knyga "Rinktiniai eilėraščiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Rinktiniai eilėraščiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Česlovas Milošas (Czeslaw Milosz). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Rinktiniai eilėraščiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Rinktiniai eilėraščiai" perkama kartu