NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Stalo žaidimas „Žinovų klubas“

Kaina: 18,69 €
Kaina su kodu: 16,82 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Turime sandėlyje

2024-02-29 18.69 InStock
Į krepšelį

Aprašymas

SVARBU! Žaidimo taisyklėse nurodytos penkios kortelių kaladės: „Lietuva“, „Pasaulis“, „Kalba ir literatūra“, „Istorija“, „Įvairenybės“. Atidarę dėžutę matysite tik keturias. Penktoji padalinta ir supakuota kartu su kortelėmis, kurias matote. Išpakavę visas korteles, turėsite penkias kalades - viską, ko reikia žaidimui.

„Žinovų klubas“ – greitas trivia stiliaus stalo žaidimas, kuriame yra net 600 klausimų. Žaidimo viduje rasite keturis kortų komplektus, kuriuose slepiasi net 5 skirtingos temos. Temų pasirinkimą lemia šešiasienis kauliukas – išridenus 1–5 akis, gaunamas klausimas iš tam akių skaičiui priskirtos temos, išridenęs 6 akis, žaidėjas gali pasirinkti, į kurios temos klausimą atsakyti.

Jau nuo 2010 metų knygynų tinklo „Vaga“ organizuojami protmūšiai dabar gyvuos ir stalo žaidimo formatu – sveiki atvykę į „Žinovų klubą“!

„Žinovų klube“ dėl nugalėtojo titulo kaunasi sumaniausi ir daugiausia įdomių faktų žinantys protmūšių entuziastai.

Iš viso anksčiau organizuotuose žaidimuose dalyvavo daugiau nei 10 000 žmonių, užduota ir patikrinta virš 1000 klausimų.

Šiandien leidyklų „Vaga“ ir „Terra Publica“ iniciatyva tapti „Žinovų klubo“ nariu galite ir Jūs, juk žaidimas – jau Jūsų rankose!

„Žinovų klubas“ puikiai tiks tiek per aktyvų protmūšių vakarėlį, tiek norint praleisti įdomų vakarą namuose. Dinamiška žaidimo eiga pažadins sveiką konkurencijos jausmą, norą nugalėti, įtrauks ir suintriguos suaugusiuosius bei vaikus. Klausimai kortelėse sugrupuoti taip, kad būtų įdomu žaisti ne tik patyrusiems žaidėjams, bet ir naujokams.

Žaidime yra keturi kortelių komplektai, o kortelės suskirstytos į 5 temas: „Lietuva“, „Pasaulis“, „Kalba ir literatūra“, „Istorija“, „Įvairenybės“. Temų pasirinkimą lemia šešiasienis kauliukas.

Žaidimo tikslas – pirmam surinkti sutartą skaičių taškų.

Žaidimas skirtas 2–6 žaidėjams arba komandoms. Rekomenduojama nuo 10 metų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Stalo žaidimas „Žinovų klubas“"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Strateginiai stalo žaidimai


Dažnai su "Stalo žaidimas „Žinovų klubas“" perkama kartu