⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vytautas Kandrotas –  leidėjas, fotografas, keliautojas, kelionių vadovų bei pažintinių knygų apie Lietuvą autorius. Daugiau nei 20 įvairių leidinių sudarytojas ir bendraautoris. Pats sudarė ir sukonstravo tris „pop-up“ knygas vaikams: „Lietuvos gamta“, „Lietuvos istorija“, „Lietuviška abėcėlė“.

Vytautas Kandrotas knygos

Rasta: 33
  1. 1
  2. 2

123 graži Lietuva | Vytautas Kandrotas
12,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 33
  1. 1
  2. 2

Parašė dvi knygas vaikams – „Laikrodžių istorijos“ (2011) ir „Meškų pasakos“ (2009), 2018 m. išleido knygą paaugliams „Dovis prieš Dovį“, kurią pasirašė slapyvardžiu – Vytautas Key.

Vytautas Kandrotas gimė ir augo Jiezne, čia 1993 metais baigė mokyklą ir įstojo studijuoti į Kauno technologijos universitetą, baigė verslo administravimo studijas.  Po jų liko gyventi Kaune. 2001 metais pradėjo dirbti leidykloje „Terra Publica“ redaktoriumi, buvo vienas iš leidyklos steigėjų. Šioje leidykloje dirba iki šiol, yra redaktorius ir fotografas. Taip pat administruoja leidyklos socialinių tinklų paskyras, yra IBBY Lietuvos skyriaus narys.

Rašytojas domisi labai įvairiomis sritimis – fotografuoja dronu, keliauja, kuria pasakas vaikais ir rašo, nes galvoje nuolat knibžda daugybė minčių ir istorijų. „Visad skaičiau ne pagal savo amžių, – prisipažįsta autorius. – Įdomiausios būdavo tos knygos, kurias skaitydavo vyresni draugai.“

Autoriaus sudarytos knygos: „Lietuvos dvarai ir pilys“ (kartu su dr. I. Veliute), „Iškylos Lietuvoje. Kelionės ir receptai“, „Po Lietuvą su šeima“, „Įdomiausios kelionės po Lietuvą“, „Įdomiausios kelionės po Lietuvą aktyviai“, „Lietuva. 100 vietų, kurias turite pamatyti“, „Lithuania travel guide“ ir kt. V. Kandrotas labai mėgsta keliones. Keliauja po Lietuvą ir užsienio valstybes.

Vytautas Kandrotas turi du vaikus. Sūnus jau suaugęs, o dukra – paauglė. Būtent paauglystės laikotarpį autorius vertina kaip itin jautrų ir svarbų formuojantis žmogui, todėl knyga „Dovis prieš Dovį“ gimė kaip tik tuo metu, kai paties rašytojo aplinkoje atsirado su paauglyste susijusių išgyvenimų. Jis neneigia knygoje panaudojęs keletą autobiografinių detalių, tačiau pati istorija išgalvota. Vytauto Key slapyvardį jis pasirinko jaunimui skirtai knygai. Autoriaus teigimu, slapyvardis prasideda iš jo pavardės pirmosios raidės, o žodžio „key“ reikšmė – raktas – simboliškai reiškia autoriaus norą, kad skaitytojai jo knygose rastų bent vieną kitą atsakymą į juos kamuojančius klausimus. 


Vytautas Kandrotas 2018 metais apdovanotas Turizmo kryžiumi – garbės ženklu „Už ypatingus nuopelnus Lietuvos turizmui“.