Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Tamsus kraujas

2022-06-30 15.39 InStock
Rezervuoti

Knygos "Tamsus kraujas" aprašymas

„Tamsus kraujas“ - jau šeštas apdovanojimus šluojančio Stuarto MacBride’o trileris, priklausantis topų viršūnėse karaliaujančiai detektyvų serijai, nepaleidžiantis iki paskutinio puslapio.

Visi nusipelno galimybės pasitaisyti…

Ričardas Noksas atsėdėjo bausmę, pripažino padarytas skriaudas ir dabar nori palikti juodą praeitį užnugaryje. Tad kodėl gi negalėtų apsigyventi ten, kur nori? Kriminalistas seržantas Loganas Makrėjus netrykšta džiaugsmu sužinojęs, kad teks padėti žiauriam prievartautojui įsikurti Aberdyne. Bet blogiausia – pareigūnui tenka dirbti su žmogumi, įkišusiu Noksą už grotų, – vyresniuoju kriminalistu komisaru Danbiu, kuris neva atvyko „prižiūrėti proceso“. Tačiau netrukus viskas pasisuka labai netikėta linkme... Edinburgo gangsteris Peilis Malkas nori pasipelnyti iš besivystančio Aberdyno statybų bumo. Vietinis nusikaltėlių pasaulio šulas Hemišiukas Movatas rezga grėsmingus Logano ateities planus. O Nokso praeitis vis nenori jo paleisti…

Anksčiau išleistos Stuarto MacBride’o knygos: „Šaltas granitas“, „Gęstanti šviesa“, „Atvira žaizda“, „Skerdykla“, „Tuščios akiduobės“.


  • Autorius: Stuart MacBride
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 480
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 978995526965
  • Vertėjas: Margarita Vilpišauskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Tamsus kraujas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Tamsus kraujas", Stuart MacBride. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stuart MacBride su knyga "Tamsus kraujas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tamsus kraujas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stuart MacBride. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tamsus kraujas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tamsus kraujas" perkama kartu