0

Briedis

1989 m. įkurta leidykla „Briedis“ – kartografinės leidybos atkurtoje Lietuvos valstybėje pradininkė. Savo leidybinę veiklą pradėjusi nuo žemėlapių, 1994 m. ėmė rengti leidinius mokykloms – vadovėlius, atlasus, užduočių sąsiuvinius, papildomas mokymo priemones, uždavinynus, konspektus istorijos, geografijos, fizikos, gamtamokslinio ugdymo, biologijos abitūros egzaminams.
Šiuo metu leidykla „Briedis“ leidžia ne tik žemėlapius ir leidinius mokykloms, bet ir knygas plačiajai visuomenei – vertimus iš anglų, vokiečių, suomių, rusų kalbų, taip pat originalius lietuvių autorių leidinius. Mūsų tikslas – pasiūlyti visuomenei išliekamąją vertę turinčių knygų, kurios ją praturtintų, darytų kritiškesnę, labiau apsišvietusią.
Leidykloje leidžiamos įvairaus žanro knygos – skaitytojų vertinama istorinė, karinė, publicistinė literatūra, taip pat leidiniai apie sveikatą ir sportą, naudingi patarimai tėvams. Grožinės literatūros krepšelį sudaro ypač pamėgti detektyvai ir intriguojantys istoriniai romanai. Jei norite paskaityti istorinių knygų, rinkitės iš mūsų serijų: „II pasaulinis karas“, „I pasaulinis karas“, „Hitlerio karo elitas“, „Šaltasis karas“, „Komunizmas be grimo“, „Mark Solonin“, „Vilnius liepsnose“, „Karas Ukrainoje“. Norintys susipažinti su iškilių žmonių biografijomis turėtų atkreipti dėmesį į mūsų knygų seriją „Titanai“, siekiantiems sveikai gyventi siūlome peržvelgti seriją „Sveikatos enciklopedija“, o auginantiems vaikus – „Pabučiuok mane“. Daugelis mūsų knygų yra ypač informatyvios, nes gausiai iliustruotos ne tik įvairiomis istorinėmis iliustracijomis, bet ir leidyklos kurtais originaliais žemėlapiais.


 

Briedis knygos

 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Rytų fronto pragaras. Vermachto kareivis Rusijoje | Curt Hohoff
 • Nauja knyga
11,99 €
Išleidimo data: 2020-04-13
Atvira žaizda | Stuart MacBride
 • Nauja knyga
11,99 €
Išleidimo data: 2020-03-31
Džentliui ne pyragai | Alan Hunter
Nuolaida knygai -47%
4,79 €
8,99 € *
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5