0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tarp eilučių. L. Lunginos gyvenimas, jos papasakotas O. Dormano filme

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-11-30 4.49 SoldOut

Knygos "Tarp eilučių. L. Lunginos gyvenimas, jos papasakotas O. Dormano filme" aprašymas

Liliana Longina – garsi grožinės literatūros vertimo meistrė. Jos dėka rusų skaitytojai sužinojo apie Astridos Lindgren Mažylį ir Karlsoną ir Pepę Ilgakojinę, Hamsuno, Strindbergo, Belio, Simenono, Viano, Ažano romanus. Vaikystėje ji gyveno Prancūzijoje, Palestinoje, Vokietijoje, o ketvirtojo dešimtmečio pradžioje, būdama trylikos metų mergaitė, grįžo į tėvynę, Tarybų Sąjungą.

Šios nuostabios moters gyvenimas visapusiškai atsiskleidė dvidešimtajame amžiuje. Jos pagaviame žodiniame romane "Tarp eilučių" susiliejo dramatinės epochos kronika ir atviras pasakojimas apie savo dvasinį pasaulį. M. Cvetajeva, V.Nekrasovas, D.Samoilovas, A. Tvardovskis, A. Solženicynas, V. Šalamovas, J. Jevtušenka, N. Chruščiovas, A. Siniavskis, J. Brodskis, A. Lindgren – štai tik kai kurie garsiausi jos pasakojimų veikėjai, tolimi ir artimi jos gyvenimo pakeleiviai, apie kuriuos ji sutiko papasakoti prieš kamerą Olego Dormano filme.

  • Autorius: Liliana Lungina
  • Leidėjas: Gimtasis žodis
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955165286

Parašykite atsiliepimą apie "Tarp eilučių. L. Lunginos gyvenimas, jos papasakotas O. Dormano filme"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Tarp eilučių. L. Lunginos gyvenimas, jos papasakotas O. Dormano filme", kurią skaitytojams dovanoja Liliana Lungina. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Liliana Lungina su knyga "Tarp eilučių. L. Lunginos gyvenimas, jos papasakotas O. Dormano filme" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Tarp eilučių. L. Lunginos gyvenimas, jos papasakotas O. Dormano filme" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Liliana Lungina. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Tarp eilučių. L. Lunginos gyvenimas, jos papasakotas O. Dormano filme" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tarp eilučių. L. Lunginos gyvenimas, jos papasakotas O. Dormano filme" perkama kartu