0

Gimtasis žodis

Lietuvoje veikia daugiau nei penki šimtai leidyklų. Daugelio jų leidžiamas knygas rasite ir lengvai įsigysite internetiniame knygyne Patogupirkti.lt.

Gimtasis žodis knygos

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Krisius | Algimantas Zurba
Nuolaida knygai -67%
2,49 €
7,50 € *
Žvirblių sodyba | Leonardas Gutauskas

Šiuo metu neparduodama

Kauno puslapiai | Jyrki Erra

Šiuo metu neparduodama

Oginskis | Iwo Zaluski

Šiuo metu neparduodama

Tigrai raudoname ore | Liza Klaussmann

Šiuo metu neparduodama

Nakties kelias | Kristin Hannah

Šiuo metu neparduodama

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Leidykla Gimtasis žodis, kaip ir daugelis kitų, siūlo savo unikalų, atpažįstamą, pirkėjų įvertintą knygų asortimentą. 

Kiekviena Gimtasis žodis leidyklos knyga turi kuo nustebinti, nes pasak leidyklos atstovų, svarbiausia daryti tai ką labiausiai mėgsti ir įsiklausyti į tai, ko nori skaitytojas. Tad leisdama knygas Gimtasis žodis leidykla dirba, konsultuojasi ir diskutuoja su savo srities profesionalais, kad naujausias skaitinys džiugintų net reikliausią auditoriją.

Šiame puslapyje galite pamatyti visas leidyklos Gimtasis žodis siūlomas ir mūsų parduodamas knygas. Čia rasite leidėjų parengtas naujienas, populiarius leidinius, skaitytojų geriausiai įvertintas knygas ar kūrinius, kuriems taikomos nuolaidos.

Interneto knygynas Patogupirkti.lt glaudžiai bendradarbiauja su leidykla Gimtasis žodis ir užtikrina, kad asortimente pasirodytų leidyklos naujausios knygos itin patraukliomis kainomis. Dirbdami kartu atsižvelgiame į skaitytojų poreikius ir nuolat rengiame įvairias akcijas bei knygų išpardavimus. 

Užsiregistruokite mūsų naujienlaiškį, nes bent kartą per savaitę informuojame apie leidyklų naujienas ir nuolat knygų skaitytojams siūlome akcijas skirtingų leidyklų knygoms!