0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys

Kaina internetu: 5,59 €
Kaina knygyne: 6,59 €*
Sutaupote: 1.00 € (16%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys


2021-07-31 5.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys" aprašymas

Knygutėje "Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys" trumpai pristatomi visi mūsų šalyje gyvenantys ar trumpam užklystantys plėšrieji žvėrys, iš kurių trims rūšims – lapei, barsukui ir usūriniam šuniui – skiriamas didesnis dėmesys. Apie jų gyvenimo būdą sužinosite ne tik iš tekstų, bet ir gausybės puikių išraiškingų nuotraukų bei trumpų videosiužetų.Parašykite atsiliepimą apie "Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys, kurį parašė Jonas Barzdėnas, Romualdas Barauskas. Siūlome ne tik išsamų Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jonas Barzdėnas, Romualdas Barauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys" perkama kartu