⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys

Kaina: 5,59 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-03-31 5.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys" aprašymas

Knygutėje "Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys" trumpai pristatomi visi mūsų šalyje gyvenantys ar trumpam užklystantys plėšrieji žvėrys, iš kurių trims rūšims – lapei, barsukui ir usūriniam šuniui – skiriamas didesnis dėmesys. Apie jų gyvenimo būdą sužinosite ne tik iš tekstų, bet ir gausybės puikių išraiškingų nuotraukų bei trumpų videosiužetų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys", kurį pristato Jonas Barzdėnas, Romualdas Barauskas. Siūlome ne tik išsamų "Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jonas Barzdėnas, Romualdas Barauskas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Urvų gyventojai. Barsukai, lapės, usūriniai šunys" perkama kartu