0
Vaiko pažintis su pasauliu
6.99 OutOfStock

Vaiko pažintis su pasauliu

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Vaiko pažintis su pasauliu

  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 25x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 96
  • ISBN ar kodas: 9786094415227

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
„Vaiko pažintis su pasauliu“ – tai knyga, padėsianti vaikams pirmą kartą apkeliauti pasaulį, susipažinti su žemynais, šalimis ir pajusti jų skirtumus.

9–12 metų skaitytojams skirtoje knygoje autorė surengė tikrą pasivaikščiojimą po Žemės planetą - nuo Grenlandijos iki Tasmanijos. Čia atsiskleidžia skirtingų vietų, žemynų ypatumai, šalys, valstijos, provincijos, geografija, kultūra ir žmonės.

Išsamioje ir paprastai parašytoje knygoje „Vaiko pažintis su pasauliu“ paaiškinama viskas apie Žemę. Pirmojoje knygos dalyje informacija apie tai, iš ko sudaryta Žemė, kaip ji atsirado ir kodėl sukasi, kaip nustatyti savo buvimo vietą. Vaikams pristatomi geografinių žinių pagrindai – nuo pusrutulių, platumos ir ilgumos, žemynų dreifo, žemėlapių žymėjimo iki kraštovaizdžio formų ir gyventojų tankio. Taip vaikui suteikiamas puikus pagrindas, padėsiantis ir toliau domėtis pasaulio geografija.

Antrojoje knygos „Vaiko pažintis su pasauliu“ dalyje kiekvienas skyrius apibūdina skirtingą žemyną, įskaitant jo klimatą, geografines zonas (tundra, pievos ir pan.), kalnų sluoksnius, vandens telkinius, žmones ir kultūras, valdymo formas ir pramonę, laukinę gamtą.

Knygos paraštėse autorė pateikia įvairių tyrinėtojų ir keliautojų biografijas, smagius faktus ir projektus, kuriuos vaikai gali atlikti namie vieni arba su tėvų pagalba. Knygoje taip pat yra popierinis gaublys ir daug kartų naudojamų lipdukų.

150 informatyvių ir žavių iliustracijų knygą „Vaiko pažintis su pasauliu“ paverčia smagia ir išsamia mūsų nuostabios planetos apžvalga.

Ši knyga – viena iš daugelio amerikiečių autorės Heather Alexander išleistų šios serijos knygų, ji taip pat yra parašiusi knygas „Vaiko pažintis su graikų mitologija“, „Vaiko pažintis su menu“, „Vaiko pažintis su poezija“. H. Alexander studijavo anglų kalbą Kornelio universitete, anksčiau dirbo vaikiškų knygų redaktore, yra daugiau nei penkiasdešimties knygų vaikams ir paaugliams autorė. Daugelį knygų pasirašė skirtingais vardais, kai kurios sukurtos pagal TV filmų scenarijus.

Knygą „Vaiko pažintis su pasauliu“ iliustravo Meredith Hamilton. Iliustratorė baigė Browno universitetą, įgijo vaizduojamojo meno magistro laipsnį. Yra dirbusi meno skyriaus vadove leidiniuose Newsweek ir Time. Iliustravo šešias ankstesnes šios serijos knygas, jos darbų galima rasti įvairiuose žurnaluose, taip pat dirba su animacija.

Vertė Šarūnas Šavėla, Gabija Karpauskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu