NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Vidurnakčio karūna. Ciklo „Stiklo sostas“ 2-oji knyga

Kaina: 20,99 €
Kaina su kodu: 18,89 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
 • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 20.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vidurnakčio karūna. Ciklo „Stiklo sostas“ 2-oji knyga" aprašymas

Sarah J. Maas „Vidurnakčio karūna“. Serijos „Stiklo sostas“ antra knyga skirta skaitytojams nuo 14 metų.

Antroji kraują kaitinančios serijos „Stiklo sostas“ dalis „Vidurnakčio karūna“ skaitytojus grąžina į melo nualintą kraštą, kurį nuo pražūties gali išgelbėti tik jaunos merginos tiesa.

Žudikė Selena laimėjo žiaurų konkursą ir tapo karaliaus kovotoja. Tačiau ji toli gražu nėra ištikima karūnai. Selena žino, kad valdovas, kuriam ji tarnauja, yra blogio įsikūnijimas.

Mėginant įminti pilies paslaptis, nukenčia Selenos artimiausi ir brangiausi. Dabar niekas nėra apsaugotas nuo įtarimų – nei sosto įpėdinis Dorianas, nei sargybos vadas Čeolas, su kuriuo Selena sieja ypatingas ryšys, nei jos geriausia draugė, maištingoji užsienio princesė Nehemija.

Bet vieną klaikią naktį paslaptys, kurias jie visi saugo, nuveda į neapsakomą tragediją. Selenos pasauliui griūvant, ji priversta atsisakyti to, kas brangiausia, ir apsispręsti, kur slypi jos tikroji ištikimybė ir už ką ji pasirengusi kovoti.

„Įspūdinga fantastinė istorija, į kurią pasinėrę skaitytojai nenorės jos palikti.“
Kirkus Reviews

Sarah J. Maas – amerikiečių autorė, išgarsėjusi kraują ir fantaziją kaitinančiomis fantastinėmis knygomis jaunimui. Dauguma jos knygų tapo tarptautiniais bestseleriais, ypač didelio skaitytojų dėmesio sulaukė serija „Dyglių ir rožių dvaras", dar žinoma „Užkerėto dvaro“ pavadinimu.


 • Pavadinimas originalo kalba: Crown of Midnight. Throne of Glass #2
 • Autorius: Sarah J. Maas
 • Serija: Stiklo sostas
 • Leidėjas: Alma littera
 • Išleidimo metai: 2024
 • Knygos puslapių skaičius: 520
 • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786090158562
 • Vertėjas: Jovita Liutkutė
 • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Vidurnakčio karūna. Ciklo „Stiklo sostas“ 2-oji knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Vidurnakčio karūna. Ciklo „Stiklo sostas“ 2-oji knyga", kurį pristato Sarah J. Maas. Siūlome ne tik išsamų "Vidurnakčio karūna. Ciklo „Stiklo sostas“ 2-oji knyga" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Sarah J. Maas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Vidurnakčio karūna. Ciklo „Stiklo sostas“ 2-oji knyga". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Vidurnakčio karūna. Ciklo „Stiklo sostas“ 2-oji knyga" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Vidurnakčio karūna. Ciklo „Stiklo sostas“ 2-oji knyga" perkama kartu