Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Stiklo sostas“ – garsios amerikiečių autorės Sarah J. Maas knygų serija, pakerėjusi daugybę skaitytojų visame pasaulyje. Paaugliams nuo 14 metų skirta istorija nustebins kvapą gniaužiančiais nuotykiais, dėmesį prikaustančiu siužetu ir nuožmiais herojais. Šios knygos labiausiai patiks fantastikos ir nuotykių mėgėjams.


Beje, rašytoja Sarah J.

Stiklo sostas knygos

Rasta: 2

Vidurnakčio karūna. Ciklo „Stiklo sostas“ 2-oji knyga | Sarah J. Maas
-28% su kodu: PATOGU
23,51 €
Kaina su kodu: 16,93 €
Turime sandėlyje
Stiklo sostas | Sarah J. Maas
-10% su kodu: PATOGU
19,99 €
Kaina su kodu: 17,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2

Maas knygą „Stiklo sostas“ pradėjo rašyti būdama 16 metų. Pirmuosius skyrius jaunoji rašytoja patalpino internete, kur šie sulaukė ypač didelio susidomėjimo. Dabar knygos „Stiklo sostas“ parduota daugiau nei milijonas egzempliorių, o serijos knygos išverstos į 35 kalbas.


„Stiklo sostas“ yra pirmoji knygų serijos dalis, kurioje skaitytojai susipažins su Selena Sardotjen – žudike, kuri nekenčia žiauraus karaliaus, valdančio iš savo stiklo sosto. Tačiau į karalystės pilį Selena ateis ne nužudyti karaliaus, o kovoti dėl savo laisvės. Tam jai reikės įveikti dvidešimt tris žudikus, vagis ir karius. Jos laukia nuožmi ir žūtbūtinė kova dėl išlikimo. Ar jai pavyks sunaikinti blogį anksčiau nei jis sunaikins visą pasaulį?


Antrojoje knygų serijos „Vidurnakčio karūna“ dalyje žudikė Selena susidurs su sudėtingais iššūkiais. Nors ji laimėjo žiaurų konkursą ir tapo karaliaus kovotoja, Selena nepamiršo, kad valdovas, kuriam dabar ji pavaldi, yra blogio įsikūnijimas. Laužydama ištikimybę karūnai Selena mėgina įminti pilies paslaptis. Tačiau tiesos paieškos nuves į neapsakomą tragediją ir būtinybę apsispręsti, už ką ji pasirengusi kovoti.


Sarah J. Maas – amerikiečių autorė, kurios dauguma knygų tapo tarptautiniais bestseleriais. Ypač didelio jaunimo dėmesio sulaukė knygų serija „Dyglių ir rožių dvaras“. Kraują ir fantaziją kaitinančios fantastinės knygos tapo tikra „TikTok“ sensacija, o netrukus pasirodys ir pagal šią istoriją sukurtas televizijos serialas.


Jeigu norite padovanoti knygų, kurios patiktų net ne itin daug skaitančiam jaunimui, nedvejodami rinkitės knygų seriją „Stiklo sostas“. Itin populiarios knygos patrauks paauglių dėmesį, o meistriškai sukurtas siužetas neleis nuobodžiauti iki paskutinio puslapio. Užsisakykite internetu – e. knygyne patogupirkti.lt nuolat vyksta patrauklios akcijos ir išpardavimai!