0

Viskas, ko tau nesakiau

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2020-11-16 Rūta

Labai gera knyga rekomenduoju!!!

Informacija

Viskas, ko tau nesakiau

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 320
  • ISBN ar kodas: 9785415024476

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Viskas, ko tau nesakiau" aprašymas

Debiutinis amerikiečių autorės Celeste Ng romanas "Viskas, ko tau nesakiau" – literatūrinis trileris su šiam žanrui būdingais elementais: romano užuomazga – dingusi mergina, ežeras, vietinis gyventojas, paskutinis ją matęs, įtartinas...

Veiksmas vyksta 1977 m. tyliame Ohajo valstijos mieste, kur visi vieni kitus pažįsta ir nieko panašaus anksčiau nėra nutikę.


Skaitytojas žengia lyg ir į žinomą teritoriją, tačiau ima ir apsigauna. Paslaptis, išduodama pirmame romano sakinyje, pasirodo nėra tikroji paslaptis „Lidija mirusi. Bet jie dar to nežino.“ Siužetas ima pintis tada, kai policija, atėjusi į merginos namus, pažeria nepatogių klausimų – kaip jai sekėsi mokytis? kas buvo jos draugai? ar ji neatrodė prislėgta? – o jos mylintys tėvai, sesuo ir brolis susivokia negalintys atsakyti nuoširdžiai.


Kritikų pripažinimo ir milžiniško skaitytojų dėmesio sulaukęs C. Ng romanas "Viskas, ko tau nesakiau" – tai ne tik sukrečianti drama, kurią norisi perskaityti vienu ypu, bet ir jautrus šeimos portretas, atskleidžiantis, kaip visą gyvenimą motinos ir dukterys, tėvai ir sūnūs, žmonos ir vyrai stengiasi suprasti vieni kitus. Tačiau ar jiems pavyksta?


Iš anglų kalbos vertė Ema Bernotaitė

2020-11-16

Labai gera knyga rekomenduoju!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Viskas, ko tau nesakiau"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Viskas, ko tau nesakiau, kurią skaitytojams dovanoja Celeste Ng. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Celeste Ng su knyga Viskas, ko tau nesakiau jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Viskas, ko tau nesakiau patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Celeste Ng. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Viskas, ko tau nesakiau palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Viskas, ko tau nesakiau" perkama kartu