0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tomas Vyšniauskas (g. 1978 balandžio 25 d., Šakiai) – lietuvių poetas. Mokėsi Šakių „Žiburio“ vidurinėje mokykloje. Kauno technologijos universitete įgijo verslo administravimo bakalauro (2000 m.) ir finansų vadybos magistro laipsnį (2003 m.).

Tomas Vyšniauskas knygos

Rasta: 3

Rasta: 3

Poetas rašo ir knygų apžvalgas, kurios, kartu su jo poezija, publikuojamos literatūriniuose leidiniuose ir almanachuose.

Pirmasis kūrėjo poezijos rinkinys „Įelektrinto piemens“ (2018 m.) apdovanotas Zigmo Gaidamavičiaus-Gėlės premija kaip geriausia metų debiutinė poezijos knyga (2019 m.). 2020 m. poetas pelnė „Atokių stočių“ premiją už geriausią publikaciją almanache, kūrėjų, gyvenančių ir dirbančių periferijoje, vienijimą, visuomeninę bei literatūrinę veiklą ir darbą su jaunaisiais literatais.

Ieva Rudžianskaitė apie knygą „Įelektrinto piemens“ rašo: „Ribos tarp gyvenimo ir mirties iš(si)trynimas, imitacinio egzistavimo paradoksas bei dievoieška rinkinyje pasirodo kaip viena šios knygos prasminių slinkčių.“

Kalbant apie Tomo Vyšniausko kūrybą galima verta pažymėti keletą jo kūrinių bruožų - eksperimentavimą, kalbinės raiškos galimybių sureikšminimą, gebėjimą kasdieniuose daiktuose ir situacijose įžvelgti neįprastybę, dėmesį egzistenciniams ir teologiniams klausimams. Šie motyvai pastebimi ir kitose poeto knygose - „Vokais išvirkščiais“ ir „Invazinės rūšys“. Pastarojoje knygoje, kaip ir pirmajame poeto eilėraščių rinkinyje, galime stebėti  gyvasties blukimą nykstant ribai tarp tikrovės ir iliuzijos. Be kita ko, šioje poezijos knygoje bandoma sugretinti Kūrėjo ir žmogaus tvarinių pasaulius, kas nesvetima ir kalbant apie visą autoriaus kuriamą poeziją.  

Elektroniniame knygyne Patogupirkti.lt jūsų laukia ir kitos poezijos knygos, taip pat grožinė, ir dalykinė literatūra, saviugdos knygos, bei kitos prekės turiningam jūsų laisvalaikiui. Tai ir stalo žaidimai, ir kūrybiniai rinkiniai vaikams bei suaugusiems, bei kitos prekės. Apsipirkite internetu paprastai dabar!