⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vokais išvirkščiais

Kaina: 7,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-04-30 7.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vokais išvirkščiais" aprašymas

„Vokais išvirkščiais“ - trečioji Tomo Vyšniausko knyga. Pirmasis poeto rinkinys „įelektrinto piemens“ (2018) pelnė Zigmo Gaidamavičiaus-Gėlės premiją už geriausią metų debiutinę poezijos knygą. T. Vyšniausko kūrybai būdinga eksperimentavimas, kalbinės raiškos galimybių sureikšminimas, pastanga kasdieniuose daiktuose ir situacijose įžvelgti neįprastybę, integruojant egzistencinius ir teologinius klausimus. Šioje knygoje autorius gilinasi į dialogo (kartais kiek skausmingo) vaidmenį tarp atskirų individų, tarp asmens ir aplinkos, galiausiai tarp žmogaus vidinio pasaulio ir jo patiriamos išorės. Siurrealistinių erdvių kūrimas, paradoksalių ryšių tarp skirtingų reiškinių paieška atspindi autoriaus siekį pavaizduoti terpę užgimstančiam pokalbiui, kartu svarstant, ar įmanoma pasislėpti nuo slegiančios tikrovės, nutraukti su ja saitus ir eliminuoti emocijas. Neatsitiktinai pasaulis rinkinyje regimas kaip nederlinga dirva, kurioje sunku suvešėti nebūnant piktžole, o kai „šviesa užlipina vokus“, žinutė skrieja be adresato.


  • Autorius: Tomas Vyšniauskas
  • Leidėjas: Kauko laiptai
  • Išleidimo metai: 2022
  • Knygos puslapių skaičius: 128
  • Formatas: 19x15, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: tstas

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Vokais išvirkščiais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vokais išvirkščiais", Tomas Vyšniauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Tomas Vyšniauskas su knyga "Vokais išvirkščiais" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vokais išvirkščiais" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Vyšniauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vokais išvirkščiais" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vokais išvirkščiais" perkama kartu