Kamila Lekberg (Camilla Läckberg; 1974 m. rugpjūčio 30 d.) – viena sėkmingiausių Švedijos rašytojų, kurios trileriai stulbinamu greičiu užkariavo visą pasaulį. Jos knygos išverstos į daugiau nei 40 kalbų, išleistos daugiau nei 60 šalių, parduotos daugiau nei 30 milijonų kopijų tiražu. 2005 m. Kamila Lekberg tapo Švedijos metų autore, 2006 m.

Camilla Läckberg knygos

Rasta: 7

Kultas | Camilla Läckberg, Henrik Fexeus
-10% su kodu: PATOGU
24,99 €
Kaina su kodu: 22,49 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Dėžė | Camilla Läckberg, Henrik Fexeus
-10% su kodu: PATOGU
24,99 €
Kaina su kodu: 22,49 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Sidabriniai sparnai | Camilla Läckberg
17,76 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Auksinis narvelis | Camilla Läckberg
-40% su kodu: PATOGU
22,56 €
Kaina su kodu: 13,53 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
KNYGŲ RINKINYS. Fei Adelheim KERŠTO dilogija: „Auksinis narvelis“ ir „Sidabriniai sparnai“ | Camilla Läckberg

Šiuo metu neparduodama

Informuokite, kai prekę turėsite
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 7

- perkamiausia Švedijos rašytoja.  Apdovanota literatūrine premija „People's Choice“.

Kamila Lekberg laiko save kriminalinio rašymo specialiste nuo tada, kai vaikystėje atrado tokią literatūrą savo tėvo knygų lentynoje. Vaikystėje ji nuolat pasakodavo pasakas ir piešdavo įvairias istorijas. Vienas šios autorės kūrybos bruožų – kinematografiškumas.  „Rašydama „matau“ istoriją paveikslėliuose, o knygos rašymas yra tarsi filmas, kuris galvoje sukasi 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę“. Dar viena jos svajonė išsipildė, kai jos knygos buvo pritaikytos ekranui ir nuo 2007 metų rudens buvo rodomos nacionalinėje televizijoje.

Nors visada svajojo tapti rašytoja, studijavo Geteborgo universitete  ekonomiką. Baigusi universitetą persikėlė į Stokholmą, kur keletą metų dirbo ekonomiste, kol per vienas Kalėdas nuo mamos, vyro ir brolio gavo dovanų išklausyti paskaitų ciklą  „Att skriva krim“ (Kaip parašyti detektyvą). Lankydama kursus pradėjo rašyti debiutinį romaną „Ledo princesė“.
2007 m. balandį Camilla kartu su vaikystės draugu ir virtuvės šefu Christianu Hellbergu išleido dvi knygas „Undinėlė“ ir kulinarijos knygą„Smaker från Fjällbacka“.


Lietuvių skaitytojui jau pažįstami tokie kultiniai Kamilos Lekberg kūriniai „Ledo princesė“, „Pamokslininkas“, „Auksinis narvelis“ ir šios istorijos tęsinys „Sidabriniai sparnai“.

Vieną naujausių knygų Kamila Lekberg parašė kartu su su žinomu rašytoju ir televizijos laidų vedėju Henriku Fexeus. „Dėžė“ - tai kvapą gniaužiantis detektyvinis trileris kupinas geriausių Skandinavijos trilerių tradicijų. Šis kūrinys tai pirmoji būsimos trilogijos apie policijos detektyvės Minos ir mentalisto Vincento darbą dalis, labiausiai pradžiuginsianti Jo Nesbø ir televizijos serialo „Mentalistas“ gerbėjus. Kaip ir šiame seriale, detektyviniame trileryje „Dėžė“ Vincento praeitis keistai siejasi su pagrindinių romano herojų tiriamais nusikaltimais.


Camilla Lackberg su vyru ir trimis vaikais gyvena Stokholme.