⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Henrik Fexeus (g. 1971 m. rugsėjo 29 d., Erebru, Švedija) - žinomas švedų mentalistas, rašytojas ir televizijos laidų vedėjas, vienas žymiausių pasaulyje kūno kalbos ir manipuliavimo ekspertas.


Gimė Švedijoje, Erebru mieste. Septynerių metų persikėlė į Valentuną, kur ir užaugo.


Dar pradinėje mokykloje susidomėjo magija.

Henrik Fexeus knygos

Rasta: 9

Kultas | Camilla Läckberg, Henrik Fexeus
  • Nauja knyga
24,99 €
Turime sandėlyje
Dėžė | Camilla Läckberg, Henrik Fexeus
24,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 9

Paauglystėje suprato, kad magijos pagalba gali daryti įtaką kitam žmogui ir netgi kontroliuoti kitų žmonių įsitikinimus bei veiksmus. Tai paskatino domėjimąsi žmogaus elgsena. Studijavo ir domėjosi psichologija, filosofija, rinkodara.


Pirmojo knygos „Galios žaidimai“ leidimo viršelyje rašytojas buvo pavaizduotas su velnio ragais, tačiau atsirado nemažai skaitytojų, kuriems šis vaizdas buvo nepriimtinas, todėl vėlesniuose leidimuose šios knygos viršelyje autorius vaizduojamas su nimbu ir angelo sparnais.


Parašė nemažai praktinės psichologijos knygų. Jau pirmosios knygos buvo labai gerai įvertintos ir pelnė Pocket Platinum bei Pocket Gold apdovanojimus. Labiausiai išgarsėjo 2007 m. debiutine knyga „Minčių skaitymo menas. Kaip suprasti ir nepastebimai paveikti kitus“. Nuo 2007 m. veda televizijos laidą „Hjärnstorm“.


Šiandien Henrikas Fexeusas yra pripažintas rašytojas ir psichologijos iliuzionistas, kurio knygos išverstos į daugiau nei 23 kalbas. Visame pasaulyje jų parduota daugiau nei 1,2 milijono egzempliorių.  Be knygų rašymo ir darbo televizijoje Henrikas Fexeusas skaito paskaitas.


2015 m. Henrikas Fexeusas kartu su Per Nystedt sukūrė manipuliacinį stalo žaidimą šeimai „The power struggle“. Žaidimas paremtas psichologinėmis technikomis, apie kurias Fexeusas rašė ankstesnėse savo knygose. Žaidimą išleido Tactic.


2017 m. Fexeusas debiutavo kaip grožinės literatūros rašytojas su urbanistiniu fantastiniu trileriu „The Lost: The Last Illusion Book One“. 2019 m. kartus su Catharina Edlund parašė knyga „Reload“. 2022 m. kartu su garsia švedų trilerių rašytoja Camilla Läckberg pristatė trilerį „Dėžė“.


Dabar su žmona ir dviem vaikais iš ankstesnės santuokos gyvena Stokholme.