0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Atvira žaizda

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 11.99 SoldOut

Knygos "Atvira žaizda" aprašymas

"Atvira žaizda" - tai trečioji škotų rašytojo Stuarto MacBride‘o knyga apie kriminalistą seržantą Loganą Makrėjų (pirmosios dvi – „Šaltas granitas“ ir „Gęstanti šviesa“).

Išorinės žaizdos užgyja, bet vidinės lieka amžiams.

Aberdyno gyventojai įbauginti – kažkas naktimis lyg grobuonis medžioja jaunas merginas, jas neatpažįstamai supjausto ir išprievartauja. Jo aukos neturi nieko bendra, išskyrus tai, kad yra jaunos, patrauklios ir atsiduria netinkamoje vietoje netinkamu metu. Policija įtaria, kad tai turtingo pasipūtėlio Aberdyno futbolo klubo puolėjo Roberto Makintairo darbas, bet įrodymų nėra, o visuomenė, žiniasklaida ir ypač jo advokatas šiuos įtarimus vadina eiliniais policijos kliedesiais.

Kai prie ligoninės numirti išmetamas vaikinas, kurio viduriai – tarsi ištraukti per užpakalį, Loganui Makrėjui taip pat tenka gilintis į parsidavinėjimo, pornografijos, bondažo reikalus. Ar šios gijos – tai vienas didelis voratinklis?

Iš anglų kalbos vertė Margarita Vilpišauskaitė


  • Autorius: Stuart MacBride
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • Formatas: 15x22, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955267416

Parašykite atsiliepimą apie "Atvira žaizda"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Atvira žaizda", Stuart MacBride. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Stuart MacBride su knyga "Atvira žaizda" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Atvira žaizda" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Stuart MacBride. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Atvira žaizda" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Atvira žaizda" perkama kartu