0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nevykėlio dienoraštis 14. Grėsmingas kamuolys

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -22%
Kaina internetu: 6,69 €
Kaina knygyne: 8,49 €*
Sutaupote: 1.80 € (22%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-03 Mantas

Pati geriausia knyga pasauly knyga


2021-09-30 6.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nevykėlio dienoraštis 14. Grėsmingas kamuolys " aprašymas

„Nevykėlio dienoraštis 14. Grėsmingas kamuolys“ yra keturiolikta bestselerių apie Gregą Heflį dalis. Jau trylika metų jaunieji skaitytojai iš rankų nepaleidžia garsaus amerikiečių autoriaus Jeff Kinney knygų. Vos pasirodžiusi pirmoji „Nevykėlio dienoraščio“ dalis tapo tikru tų metų įvykiu, o svarbiausia – vaikai ir vėl pradėjo skaityti!

Garsių vaikiškų knygų personažai dažniausiai yra tikri herojai. Tik ne Gregas iš „Nevykėlio dienoraščių“! Jis nėra burtininkas ar superherojus gelbėjantis pasaulį. Jis tiesiog paprastas vaikas, kurį slegia visiems pažįstamos problemos: nesiseka mokslai, sunku pritapti mokykloje, o ir šeimoje berniukas yra tik vidurinis, šiek tiek dėmesio stokojantis, brolis. Daugybė pasaulio vaikų jaučiasi artimi tokiam kasdieniam veikėjui ir Gregas – paprastas mokyklos neklaužada – tapo ne mažiau populiarus nei garsusis Haris Poteris! Dienoraščio stiliumi šmaikščiai parašytos ir paties Jeff Kinney iliustruotos knygos nuolatos karaliauja pardavimų viršūnėse.

„Grėsmingas kamuolys“ mus dar artimiau supažindins su Grego šeima. Didžiausias dėmesys bus skiriamas santykiams su mama Suzana, tėčiu Frenku ir žinoma, geriausiu Grego draugu, Rauliu. Taip jau nutiko, kad mirus tetai, Hefliai netikėtai sulaukia palikimo. Šeima pasitaria ir nusprendžia iš pagrindų suremontuoti savo namą. Praplėsti virtuvę būtų tikrai neblogai, ar ne? Ir čia, žinoma, prasideda linksmybės! Tėtis Gregui skiria įvairių užduočių, bet šis sugeba užkišti kanalizaciją, užkabinti širšių lizdą, nuvertęs kopėčias užstrigti ant stogo bei sugadinti pasamdytų darbininkų pietus. Galvojate, kad tai jau visi nuotykiai? Lyg būtų maža, lenda seno namo bėdos su sutrūnijusia mediena, įsiveisusiu pelėsiu, ir viską komentuoja nepageidaujami remonto kritikai. Skaitytojams bus labai linksma, o štai knygos veikėjams teks pasvarstyti ar renovacija tikrai buvo tokia jau gera idėja. Gali būti, kad Gregui teks atsisveikinti su geriausiu draugu Rauliu ir išsikraustyti į kitą rajoną.

Autorius Jeff Kinney ir pats patyrė remontą. „Grėsmingas kamuolys“ sukurtas po paties rašytojo namų renovacijos. Autorius teigia, kad nemažai knygoje pasitaikiusių juokingų detalių yra paremtos kuo tikriausia istorija.

„Nevykėlio dienoraščio„ knygos nuolatos dominuoja „USA Today“, „Wall Street Journal“, „Publishers Weekly“ geriausiai parduodamų knygų sąrašuose. Žurnalas „Times“ autorių pavadino vienu įtakingiausiu žmogumi pasaulyje.

Jeff Kinney susišlavė gausybę vaikiškų knygų apdovanojimų visame pasaulyje (garsiausi - „Children’s Choice Book Awards“ ir „Nickelodeon Kids’ Choice Awards“). Istorijos leidžiamos daugiau nei šešiomis dešimtimis kalbų. Keturios knygos dalys jau tapo filmais.2020-09-03

Pati geriausia knyga pasauly knyga

2020-06-18

Buvo smagu skaityti

Parašykite atsiliepimą apie "Nevykėlio dienoraštis 14. Grėsmingas kamuolys "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Nevykėlio dienoraštis 14. Grėsmingas kamuolys ", kurį parašė Jeff Kinney. Siūlome ne tik išsamų "Nevykėlio dienoraštis 14. Grėsmingas kamuolys " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jeff Kinney. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Nevykėlio dienoraštis 14. Grėsmingas kamuolys ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Nevykėlio dienoraštis 14. Grėsmingas kamuolys " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Nevykėlio dienoraštis 14. Grėsmingas kamuolys " perkama kartu