⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

 Jeff Kinney (angl. Jeffrey "Jeff" Kinney, g. 1971 m. vasario 19 d., Fort Washington, Mariland, JAV) - amerikiečių rašytojas ir karikatūristas. Geriausiai žinomas kaip knygų serijos „Nevykėlio dienoraštis“ autorius ir iliustratorius.


Jeffas Kinney gimė 1971 m. vasario 19 d.

Jeff Kinney knygos

Rasta: 22

Rasta: 22

Fort Vašingtone. Nuo vaikystės mėgo piešti karikatūras ir komiškus paveikslėlius.  Mokėsi Merilendo universitete. Ilgą laiką dirbo žaidimų industrijoje, sukūrė žaidimų svetainę vaikams„Poptropica“.


Pasaulinę šlovę Jeff Kinney atnešė 2007 m. išleista knyga vaikams „Nevykėlio dienoraštis“. Šioje knygoje autorius pasakoja Grego Heflio istoriją. Gregas yra vidurinysis vaikas šeimoje, jis turi pašaipų visažinį vyresnį brolį Rodriką ir visų mylimą ir lepinamą jaunėlį brolį Manį. Gregas Heflis gyvenime susiduria su daugybe problemų. Tai ir santykiai su tėvais, nesutarimai su draugais, bendraklasių pašaipos, paauglystės sunkumai ir daugybė kitų kasdienių nutikimų, apie kuriuos Gregas Heflis pasakoja savo dienoraštyje. Smagūs personažai, juokingas tekstas ir komiški paveikslėliai sužavėjo skaitytojus.


„Nevykėlio dienoraščio“ pagrindinis veikėjas - niekuo neišsiskiriantis ir jokiais ypatingais sugebėjimas nepasižymintis berniukas, kurio problemos namuose ir klasėje pažįstamos daugeliui tokių pat mokyklas lankančių vaikų. Tai - pagrindinė šios knygų serijos populiarumo priežastis. Nuoširdi istorija papirko skaitytojus savo nuoširdumu. Jeffo Kinney pasakojimas moko jaunuosius skaitytojus nepasiduoti ir įveikti kasdien pasitaikančius išbandymus. Knygos parašytos paprasta ir suprantama kalba, be to, jos ne tik linksmina, bet ir skatina galvoti bei atsako į daugelį klausimų, su kuriais vaikai susiduria šeimoje ir mokykloje. Knygose gausu humoro ir juokingų situacijų, taiklių pastebėjimų iš gyvenimo, juokingų personažų ir šmaikščių dialogų.


Autorius buvo apdovanotas Nyderlandų vaikų žiuri prizu. Knyga tapo bestseleriu, buvo išversta į 50 kalbų ir išsitęsė į netrumpą seriją. Kurioziškos, puikiai autoriaus iliustruotos istorijos tapo įspūdingu vaikų literatūros reiškiniu!


2010 m. žiūrovams buvo pristatytas to paties pavadinimo filmas, kuriame pats autorius Jeff Kinney atliko epizodinį vaidmenį. Autorius yra vedęs ir turi du sūnus. Kinney dabar gyvena ir dirba Masačusetse.


Lietuvių kalba išleistos šio „Nevykėlio dienoraščio“ knygos:


Nevykėlio dienoraštis 1. Grego Heflio žurnalas su karikatūromis
Nevykėlio dienoraštis 2. Sąlygas diktuoja Rodrikas
Nevykėlio dienoraštis 3. Paskutinis lašas
Nevykėlio dienoraštis 4. Karštos vasaros dienos
Nevykėlio dienoraštis 5. Nemaloni tiesa
Nevykėlio dienoraštis 6. Žiemos spąstai
Nevykėlio dienoraštis 7. Trečias nereikalingas
Nevykėlio dienoraštis 8. Ir vėl nesiseka
Nevykėlio dienoraštis 9. Ilga kelionė
Nevykėlio dienoraštis 10. Seni laikai
Nevykėlio dienoraštis 11. Rizikingas sumanymas
Nevykėlio dienoraštis 12. Atostogos
Nevykėlio dienoraštis 14. Grėsmingas kamuolys
Nevykėlio dienoraštis 13. Sniego tvirtovės
Nevykėlio dienoraštis 15. Netikėti vasaros nuotykiai
Nevykėlio dienoraštis 16. Lemtingas metimas
Nevykėlio dienoraštis 17. Šlovės kaina


 „Tikro draugo dienoraštis. Raulio Džefersono knyga“ ir „Raulis Džefersonas. Nepaprasti draugų nuotykiai“ - „Nevykėlio dienoraščio serijos tęsinys, kuriame istorija pasakojama geriausio Grego Heflio draugo Raulio Džefersono akimis.


Dar dvi lietuvių kalba išleistos su šia serija susijusios knygos; „Nevykėlio dienoraštis. Rašyk ir tu“ ir „Nevykėlio dienoraštis. Mokinio kalendorius“ - skirtos užrašams.