⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Saldžiai kartu

2023-06-30 16.49 InStock
Rezervuoti

Knygos "Saldžiai kartu" aprašymas

Eda nusijuokė.
– Norėjai pasakyti, kad toks ir yra gyvenimo skonis, Kite.
Saldžiai kartus.

„Saldžiai kartu“ – tai epinė romantinė istorija apie dvi dvynių poras, pastoriaus Latimerio dukras. Jos labai artimos, panašios viena į kitą ir sykiu – nepaprastai skirtingos. Jų ateities vizijos skiriasi, bet jas vienija noras ištrūkti iš motinos valdžios. Todėl merginos ryžtasi negirdėtam dalykui – visos keturios seserys Latimer tampa slaugytojomis nedidelio Australijos miestuko, Korundo, ligoninėje. Kiekvienai jų darbas ir santykiai su ligoniais bei kolegomis atneša pasirinkimo galimybę ir būtinybę, ir tie pasirinkimai teikia ne tik džiugesį, bet ir kartėlį. Kaip dažniausiai nutinka gyvenime. Romane „Saldžiai kartu“ XX a. pradžios Australija virsta nepamirštama keturių moterų gyvenimo, brandos ir meilės istorijų vieta.

„Pasakojantis apie jauną ir iš esmės nesugadintą tautą, sklidinas humoro, įžvalgos ir įdomių istorinių detalių, Colleen McCullough romanas „Saldžiai kartu“ yra išminties ir šilumos duoklė šeimai, moterų stiprybei ir gimtinei.“
People

Colleen McCullough (Kolin Makalou; 1937–2015) – viena žymiausių visų laikų australių, jai suteiktas Australijos nacionalinės vertybės titulas. Pasaulinę šlovę rašytojai atnešė romanas „Erškėčių paukščiai“, pasirodęs 1977 m. ir iki šių dienų perleidžiamas didžiuliais tiražais visame pasaulyje. Daugiau nei 20 įvairaus žanro knygų sukūrusi rašytoja garsėjo neįtikėtinu darbštumu ir gebėjimu derinti savo pasakojamose istorijose išmonę, mokslininkės kruopštumą (rašytoja baigė neurologijos studijas) ir žmogaus psichologijos išmanymą bei empatiją. „Saldžiai kartu“ – vėlyvasis Colleen McCullough romanas, pasirodęs 2013 m., jis bene akivaizdžiausiai sulydo per ilgą gyvenimą sukauptą įvairialypę talentingos prozininkės patirtį.


  • Pavadinimas originalo kalba: BITTERSWEET
  • Autorius: Colleen McCullough
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 472
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094667534
  • Vertėjas: Kristina Miliūnienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Saldžiai kartu"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Saldžiai kartu", Colleen McCullough. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Colleen McCullough su knyga "Saldžiai kartu" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Saldžiai kartu" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Colleen McCullough. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Saldžiai kartu" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Saldžiai kartu" perkama kartu