Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Colleen McCullough (Kolina Makalou, g. 1937 m. birželio 1 d. Velingtone, Australijoje) – viena žymiausių visų laikų australių. Jai suteiktas Australijos nacionalinės vertybės titulas.

Autorė gimė Naujojo Pietų Velso mieste Velingtone, James ir Laurie McCullough šeimoje. Kolina Makalou vaikystė sutapo su Antruoju pasauliniu karu.

Colleen McCullough knygos

Rasta: 11

Morgano kelias | Colleen McCullough
  • Nauja knyga
-10% su kodu: PATOGU
22,99 €
Kaina su kodu: 20,69 €
Turime sandėlyje
Prisilietimas | Colleen McCullough
-10% su kodu: PATOGU
16,49 €
Kaina su kodu: 14,84 €
Turime sandėlyje
Saldžiai kartu | Colleen McCullough
-10% su kodu: PATOGU
16,79 €
Kaina su kodu: 15,11 €
Turime sandėlyje
Erškėčių paukščiai | Colleen McCullough
-10% su kodu: PATOGU
15,19 €
Kaina su kodu: 13,67 €
Turime sandėlyje
Rasta: 11

Baigusi mokyklą pasirinko mediciną. Pirmaisiais studijų metais Sidnėjaus universitete ji kentėjo nuo dermatito, kurį sukėlė alerginė reakcija su dezinfekciniu muilu ir buvo priversta atsisakyti savo svajonių tapti gydytoja. Nepaisant to, ji pradėjo dirbti neurologijos skyriuje, Royal North Shore ligoninėje Sidnėjuje. 1963 m. ji persikraustė į Jungtinę Karalystę, kur sutiko Jeilio universiteto neurologijos departamente atlikti mokslinius tiriamuosius darbus.

Vėliau Makalou praleido dešimt metų tyrinėdama ir dėstydama Neurologijos departamente, Jeilio medicinos mokykloje, Niu Heivene, Konektikute, JAV.

1970 m. ji įsikūrė Norfolko saloje, kur ji ir sutiko savo busimą vyrą Ric Robinson. Už jo ištekėjo 1983 m. Šiuo metu ji gyvena Sidnėjuje.


Kolina Makalou savo rašytojos karjerą pradėjo romanu "Timas" (pagal kurį vėliau buvo sukurtas filmas). 1977 m. išėjo populiarusis autorės romanas "Erškėčių paukščiai", daugelyje šalių tapęs bestseleriu. Vėliau sekė tokios knygos kaip "Nepadori aistra", "Morgano kelias", septynių dalių knygų serija "Masters of Rome" ir kt. knygos. Rašytojos polinkis į istorinį gilumą ir nuoseklumą romanuose apie Senovės Romą buvo pripažinti ir įvertinti – K. Makalou gavo Macquarie universiteto mokslų daktarės laipsnį (1993 m.). Taip pat rašytoja yra New York Academy of Science, American Association for the Advancement narė.