⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Colleen McCullough (Kolina Makalou, g. 1937 m. birželio 1 d. Velingtone, Australijoje) – viena žymiausių visų laikų australių. Jai suteiktas Australijos nacionalinės vertybės titulas.

Autorė gimė Naujojo Pietų Velso mieste Velingtone, James ir Laurie McCullough šeimoje.

Colleen McCullough knygos

Rasta: 11

Saldžiai kartu | Colleen McCullough
  • Nauja knyga
16,49 €
Knygą turėsime: 2023-06-12
Prisilietimas | Colleen McCullough
16,49 €
Turime sandėlyje
Rasta: 11

Kolina Makalou vaikystė sutapo su Antruoju pasauliniu karu. Baigusi mokyklą pasirinko mediciną. Pirmaisiais studijų metais Sidnėjaus universitete ji kentėjo nuo dermatito, kurį sukėlė alerginė reakcija su dezinfekciniu muilu ir buvo priversta atsisakyti savo svajonių tapti gydytoja. Nepaisant to, ji pradėjo dirbti neurologijos skyriuje, Royal North Shore ligoninėje Sidnėjuje. 1963 m. ji persikraustė į Jungtinę Karalystę, kur sutiko Jeilio universiteto neurologijos departamente atlikti mokslinius tiriamuosius darbus.

Vėliau Makalou praleido dešimt metų tyrinėdama ir dėstydama Neurologijos departamente, Jeilio medicinos mokykloje, Niu Heivene, Konektikute, JAV.

1970 m. ji įsikūrė Norfolko saloje, kur ji ir sutiko savo busimą vyrą Ric Robinson. Už jo ištekėjo 1983 m. Šiuo metu ji gyvena Sidnėjuje.


Kolina Makalou savo rašytojos karjerą pradėjo romanu "Timas" (pagal kurį vėliau buvo sukurtas filmas). 1977 m. išėjo populiarusis autorės romanas "Erškėčių paukščiai", daugelyje šalių tapęs bestseleriu. Vėliau sekė tokios knygos kaip "Nepadori aistra", "Morgano kelias", septynių dalių knygų serija "Masters of Rome" ir kt. knygos. Rašytojos polinkis į istorinį gilumą ir nuoseklumą romanuose apie Senovės Romą buvo pripažinti ir įvertinti – K. Makalou gavo Macquarie universiteto mokslų daktarės laipsnį (1993 m.). Taip pat rašytoja yra New York Academy of Science, American Association for the Advancement narė.