⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Leidyklos Tyto alba logotipe matome liepsnotąją pelėdą, kurios lotyniškas pavadinimas ir yra tyto alba. 1992-ais metais šis miestuose sutinkamas paukštis buvo įtrauktas į Lietuvos raudonąją knygą.

Tyto alba knygos

Rasta: 1100
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Ką veikia Japonija | Andrius Kleiva
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
22,39 €
Turime sandėlyje
Mergina iš laiško | Emily Gunnis
6,19 €
Turime sandėlyje
Vilniaus pokeris | Ričardas Gavelis
10,99 €
Turime sandėlyje
Paguoda | Christophe André
  • Nemokamas knygos pristatymas
16,49 €
Turime sandėlyje
Prarasta žmona | Alyson Richman
6,19 €
Turime sandėlyje
Rasta: 1100
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Po metų įsikūrė leidykla „Tyto Alba“ ir pagerbė išmintingąją pelėdą išsaugodama jos atvaizdą logotipe.


Per beveik trisdešimt gyvavimo metų leidykla skaitytojams pasiūlė apie pusantro tūkstančio knygų bei kitų leidinių. Šios leidyklos darbuotojų branduolys yra tarsi viena artima šeima, kuri švenčia bendras šventes ir rūpinasi kolegų anūkais bei vaikais. Kavą itin mėgstantis „Tyto Alba“ kolektyvas turi ir bendrą pomėgį – grybavimą. Taip pat jie net naktį pažadint galėtų pasakyti, koks kurio kolegos zodiako ženklas.


 „Tyto Alba“ yra kone vienintelė leidykla Lietuvoje, kuri kiekvieną sezoną žiniasklaidos atstovus ir knygų tinklaraštininkus kviečia į renginį, kuriame pristato savo knygų naujienas ir supažindina su naujais autoriais.


Leidyklos vadovė Lolita Varanavičienė teigia, kad „Tyto Alba“ itin kruopščiai renkasi leidžiamas knygas. Pasak jos, rinkoje pasirodo per daug abejotinos vertės leidinių, kurių tikrai nesinori puošti liepsnojančios pelėdos logotipu. „Tyto Alba“ siūlo išskirtinai kokybišką literatūrą ir dėl to daug kam atrodo tarsi dinozaurai kitų leidyklų kontekste.


Leidykla daug dėmesio skiria lietuvių autorių kūriniams. Asortimente skaitytojai ras tokius gerai žinomus vardus, kaip Jurga Ivanauskaitė, Ričardas Gavelis, Juozas Erlickas, Saulius Šaltenis, Gintaras Beresnevičius, Marius Ivaškevičius. Taip pat čia sutiksime ir naujosios kartos autorius – Rimantą Kmitą, Vaivą Ryškaitę, Marių Povilą Elija Martynenko, kunigą Algirdą Toliatą, Tomą Dirgėlą ir kitus.


Tarp leidyklos populiariausių – kunigo Algirdo Toliato knygos, taip pat prezidento Valdo Adamkaus atsiminimai. 


„Tyto Alba“ išleidžia ir nemažai užsienio autorių. Itin populiari yra rašytojos Lucinda Riley kuriama septynių seserų serija. Daug palankaus skaitytojų dėmesio sulaukia ir autoriai Jane Gardam, Marina Stepnova, Elif Shafak, Nobelio premijos laureatas Orhan Pamuk, Colleen McCullough, kuri visame pasaulyje žinoma dėl kultinio beselerio „Erškėčių paukščiai“, „Šantaramo“ autorius Gregory David Roberts, Umberto Eco, David Walliams. 


Leidyklos pasiūloje nemažai knygų ir mažiesiems skaitytojams. Rašytojas Tomas Dirgėla, kuris sukūrė seriją „Tomas ir Domas“ yra atpažįstamas gatvėje, o vaikai jo nuolat klausinėja, kada gi pasirodys nauja istorija.


Taip pat „Tyto Alba“ siūlo vadovėlius, mokslo populiarinimo knygas, žymių žmonių biografijas, atsiminimus, kelionių užrašus bei filosofinius, religinės temos kūrinius.