0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tiltas į Terabitiją

5.0
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-23 Diana

Paprasta ir kartu nepaprasta knyga. Tikėjausi, kad pabaiga mane paveiks mažiau nei vaikystėje.


2022-09-30 8.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Tiltas į Terabitiją" aprašymas

Rašytojos Katherine Paterson knyga „Tiltas į Terabitiją“ – jauki ir įkvepianti istorija apie vaikystės nuotykius, ištikimybę, netektis, neribotą vaikų fantaziją ir draugų ryšius, kurie užmezgami amžiams. Knygoje gausu įdomių, stereotipus laužančių, veikėjų, o istorija neša šviesią žinutę ir kviečia į neribotos vaizduotės sukurtą pasaulį.

Džesas – dešimtmetis, kuris auga daugiavaikėje šeimoje, tačiau jis visada jaučiasi vienišas. Berniuko polinkio piešti niekas nesupranta, o ir šiaip sunku susirasti draugų. Vasarą Džesas įnirtingai ruošėsi bėgimo rungčiai ir svajojo, kaip grįžęs į mokyklą nušluostys visiems nosis ir taps nugalėtoju. Tačiau pasitikėjimą savimi palaužė skaudus pralaimėjimas mergaitei. To dar nebuvo! Tačiau naujokė Leslė nepaiso taisyklių ir dalyvauti berniukų varžybose jai yra vieni niekai. 

Į magišką šalį – Terabitiją – veda neįprastas tiltas, o kelią žino tik Džesas ir Leslė. Ši vieta yra jų fantazijos vaisius ir čia gali nutikti bet kas. Savo vaizduotės sukurtame pasaulyje vaikai stiprina tarpusavio draugystę, patikrina ištikimybę, bičiuliaujasi, o kartais kovoja su fantastiškomis būtybėmis. Atradimai, nuotykiai, žaidimai – viskas priklauso geriausių draugų porai. Tačiau vieną dieną bebaimė Leslė į stebuklų šalį išsiruošia be savo nuolatinio bendražygio.

Pažinties pradžia tikrai nekokia, tačiau Džesas ir Leslė netrunka tapti geriausiai draugais. Džesas vienišas, mokykloje draugų neturintis ir nelabai su namiškiais susikalbantis dešimtmetis, o naujokė Leslė – drąsi ir standartus laužanti mergaitė. Jiedu dienas leidžia miškuose už Leslės namų ir susikuria stebuklingą pasaulį – Terabitiją – magišką priebėgą, kurioje nėra vietos pilkai kasdienybei.

Net ir viskam pasikeitus, Džesas suvokia, kad didžiausi stebuklai vyksta mūsų širdyse, o magiški pasauliai atsiveria žmonėse. Juk kiekvienas praradimas reiškia, kad netrukus laukia naujas atradimas.

Katherine Paterson – pasaulyje žinoma autorė, parašiusi daugiau nei 35 knygas vaikams ir paaugliams. Už knygą „Tiltas į Terabitiją" ji gavo Njuberio medalį, antrą kartą juo buvo apdovanota už romaną „Jokūbą mylėjau“. Dar viena itin populiari, lietuviškai išleista  autorės knyga – „Smarkuolė Gilė Hopkins“.

„Tiltas į Terabitiją“ 2007 metais tapo ir populiariu filmu visai šeimai.

Katherine Paterson – amerikiečių rašytoja, gimusi ir augusi Kinijoje. Vien paauglystėje autorės šeimai teko daugybę kartų keisti gyvenamąją vietą, o vaiko patirtis bei išgyvenimai atsispindi ir jos tekstuose. Rašytojos karjera nebuvo sklandi. Pirmieji kūriniai nesulaukė leidėjų dėmesio, o autorę išpopuliarino būtent vaikams skirtas leidinys „Tiltas į Terabitiją“, kurį rašytoja sugalvojo norėdama pralinksminti draugės netekusį sūnų. Katherine Paterson gavo daugybę premijų, tarp jų ir prestižinį Hanso Kristiano Anderseno apdovanojimą.

Iš anglų kalbos vertė Nijolė Regina Chijenienė

Nauja autorės Katherine Paterson knyga - "Visai kaip žvaigždės".Kiti taip pat domėjosi


2021-06-23

Paprasta ir kartu nepaprasta knyga. Tikėjausi, kad pabaiga mane paveiks mažiau nei vaikystėje.

2021-06-22

Skaičiau su sūnumi, mums abiem patiko ir nekantraujame kartu žiūrėti filmą.

2021-06-21

Tai visiškai puiki knyga, graži istorija vaikams. Man patiko ją skaityti!

2021-06-09

Savita, bet graži istorija, apie pasitikėjimą ir tikėjimą savo jėgomis.

2021-06-02

Neatsimenu, ar skaičiau būdamas vaikas, bet tikrai vertėjo skaityti dabar vaikams.

2021-05-19

Mano jaunasis skaitytojas pageidavo būtent šios knygos. Sakė kieme jam pasakojo draugas Martynas, kad jam labai patiko. Pačiai smalsu, nes iki šiol tai nekoks skaitytojas Nojus buvo. Reik tikėtis kad čia bus lūžio taškas

2021-05-03

Mano mylimiausia vaikystės knyga! Nors verkiau ir liūdesys neapleido dar ilgai dėl veikėjų likimo, bet gal todėl taip įsiminė.

2019-09-19

gera kaina ,,bloga galiu surasti uz 1 eura''

2016-10-04

Laba diena,
Noreciau nusipirkti K. peterson knyga "Kelione i Terabatija".
Vaida

Parašykite atsiliepimą apie "Tiltas į Terabitiją"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tiltas į Terabitiją", kurį pristato Katherine Paterson. Siūlome ne tik išsamų "Tiltas į Terabitiją" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Katherine Paterson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tiltas į Terabitiją". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tiltas į Terabitiją" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tiltas į Terabitiją" perkama kartu