NAUJIENA! -30% nuolaida visai BIOK kosmetikai! Naršykite čia >>

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Tiltas į Terabitiją

5.0
(9 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 8,69 €
Kaina su kodu: 6,34 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-23 Diana

Paprasta ir kartu nepaprasta knyga. Tikėjausi, kad pabaiga mane paveiks mažiau nei vaikystėje.


2024-04-30 8.69 InStock
Į krepšelį 6,34 € -27% su kodu
PATOGU

Knygos "Tiltas į Terabitiją" aprašymas

Terabitija buvo jų paslaptis, ir labai gerai, nes jis nebūtų galėjęs jos nusakyti jokiam pašaliniam žmogui. Jau leisdamasis nuo kalvos miško link jis pajunta, kaip kūną užlieja šilta, maloni banga. Kuo arčiau išdžiūvusio upelio ir šunobelės su kabančia virve, tuo smarkiau tuksi širdis. Su pašėlusiu džiaugsmu pasičiupęs virvę jis perskrieja upelį ir iš lengvo nutupia kitoje pusėje – išsyk tarytum paūgėjęs ir sutvirtėjęs toje paslaptingoje šalyje.

Į mažą miestelį atsikrausto visus tuometės visuomenės standartus laužanti Leslė, ir dešimtmetis Džesas suvokia, kad jo gyvenimas pasikeitė visam laikui. Iki šiol nesuprastas meniškos prigimties Džesas patiria, ką reiškia tikra draugystė. Jiedu su Lesle susikuria paslaptingą Terabitijos pasaulį, kuriame gali gyventi taip, kaip jiems norisi. Kai gyvenimas dar kartą apvirsta aukštyn kojomis, Džesas patiria, kad ne tik Terabitijoje vyksta stebuklai… Didžiausi burtai slypi kiekvieno širdyje, o tikra draugystė padeda nutiesti tiltą į nuostabų pasaulį, esantį visai čia pat. Juk ką nors praradęs visuomet atrandi kažką naujo, tiesa?

Kuo knyga „Tiltas į Terabitiją“ naudinga:

    - Turtėja vaizduotė, žodynas ir iškalba

    - Lavėja empatija, savivoka, jausmų pažinimas

    - Skaitant meniškai vertingas knygas lavėja literatūrinis skonis, skatinamas mąstymas, ugdomas vidinis žmogaus pasaulis

„Tiltas į Terabitiją“ – kūrinys, išgarsinęs rašytoją Katherine Paterson visame pasaulyje ir apdovanotas prestižiniu Niuberio medaliu. Tai nuostabi istorija apie skaidrią vaikišką draugystę, apie savo vietos pasaulyje paiešką ir tyrą vaikišką skausmą, su kuriuo gyvenime neišvengiamai susiduriame kiekvienas iš mūsų. Knyga ne kartą ekranizuota ir laikoma vaikų ir paauglių literatūros klasika.

Ši knyga yra penktai klasei rekomenduojamų knygų sąraše ir rekomenduojama nuo 10 metų – tačiau sužavės net ir kur kas vyresnį skaitytoją.

Kinijoje gimusi amerikiečių rašytoja Katherine Paterson vertinama skaitytojų ir kritikų už daugybę puikių knygų, iš kurių žymiausios – „Tiltas į Terabitiją“, „Smarkuolė Gilė Hopkins“ bei „Visai kaip žvaigždės“. Už viso gyvenimo kūrybą rašytoja Katherine Paterson apdovanota Hanso Christiano Anderseno medaliu – šis apdovanojimas vaikų literatūros srityje prilygsta Nobelio premijai.Kiti taip pat domėjosi


2021-06-23

Paprasta ir kartu nepaprasta knyga. Tikėjausi, kad pabaiga mane paveiks mažiau nei vaikystėje.

2021-06-22

Skaičiau su sūnumi, mums abiem patiko ir nekantraujame kartu žiūrėti filmą.

2021-06-21

Tai visiškai puiki knyga, graži istorija vaikams. Man patiko ją skaityti!

2021-06-09

Savita, bet graži istorija, apie pasitikėjimą ir tikėjimą savo jėgomis.

2021-06-02

Neatsimenu, ar skaičiau būdamas vaikas, bet tikrai vertėjo skaityti dabar vaikams.

2021-05-19

Mano jaunasis skaitytojas pageidavo būtent šios knygos. Sakė kieme jam pasakojo draugas Martynas, kad jam labai patiko. Pačiai smalsu, nes iki šiol tai nekoks skaitytojas Nojus buvo. Reik tikėtis kad čia bus lūžio taškas

2021-05-03

Mano mylimiausia vaikystės knyga! Nors verkiau ir liūdesys neapleido dar ilgai dėl veikėjų likimo, bet gal todėl taip įsiminė.

2019-09-19

gera kaina ,,bloga galiu surasti uz 1 eura''

2016-10-04

Laba diena,
Noreciau nusipirkti K. peterson knyga "Kelione i Terabatija".
Vaida

Parašykite atsiliepimą apie "Tiltas į Terabitiją"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Tiltas į Terabitiją", kurį pristato Katherine Paterson. Siūlome ne tik išsamų "Tiltas į Terabitiją" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Katherine Paterson. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Tiltas į Terabitiją". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Tiltas į Terabitiją" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Tiltas į Terabitiją" perkama kartu