TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Trikampiai ir apskritimai. Mano moteriškumo pradžia

  • TOP
    3
    TOP 3
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina: 27,39 €
Kaina su kodu: 19,17 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 27.39 InStock
Į krepšelį

Knygos "Trikampiai ir apskritimai. Mano moteriškumo pradžia" aprašymas

Tavo rankose knyga „Trikampiai ir apskritimai. Mano moteriškumo pradžia“, kuri padės pereiti visus sudėtingus etapus nuo paauglystės iki visiškos lytinės brandos. Joje rasi sveikatos priežiūros specialisčių atsakymus į slapčiausius klausimus, kurių neišdrįstum paklausti nei mamos, nei draugės, nei mokytojos.

Kodėl mano krūtys nevienodo dydžio? Ką daryti, jei blogai jaučiuosi mėnesinių dienomis? Seksualiniai santykiai paauglystėje? Ar? Kaip? Su kuo? Ir kada? Ar gali būti taip, kad man labiau patinka „berniukiški“, o ne „mergaitiški“ dalykai? Reikia pasitikrinti pas ginekologą – nuo ko pradėti, ką sakyti? Masturbacija – vis dar tema tabu? Ką daryti, jei nesu tokia, kaip mano sekama nuomonės formuotoja instagrame?

Autoriai: Lina Andrijauskienė, Raminta Baušytė, Rūta Breivienė, Ieva Brimienė, Žana Bumbulienė, Jelena Klimašenko, Evelina Sabaitytė, Brigita Vaigauskaitė-Mažeikienė, Diana Žilovič.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Trikampiai ir apskritimai. Mano moteriškumo pradžia"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Trikampiai ir apskritimai. Mano moteriškumo pradžia", kurį pristato Žana Bumbulienė. Siūlome ne tik išsamų "Trikampiai ir apskritimai. Mano moteriškumo pradžia" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Žana Bumbulienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Trikampiai ir apskritimai. Mano moteriškumo pradžia". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Trikampiai ir apskritimai. Mano moteriškumo pradžia" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Trikampiai ir apskritimai. Mano moteriškumo pradžia" perkama kartu