Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

„Vilniaus universitetas visiems“ – mokslo populiarinimo knygų serija, kuri parašyta taip, kad sudomintį platųjį skaitytojų ratą. Ją leidžia Vilniaus universiteto leidykla. Leidinius rengia universiteto mokslininkai, įvairių sričių ekspertai ir specialistai. Jie rašo aktualiomis temomis, kurios apima politiką, saviugdą, sveikatą ir net augintinius.

Vilniaus universitetas visiems knygos

Rasta: 11

Lietuvių skalikai | Anželika Smetonienė, Mantas Milinavičius, Marius Smetona
-10% su kodu: PATOGU
17,29 €
Kaina su kodu: 15,56 €
Turime sandėlyje
Priklausomybės kaukės | Artūras Barkus, Lina Barkienė
-10% su kodu: PATOGU
15,99 €
Kaina su kodu: 14,39 €
Turime sandėlyje
Trikampiai ir apskritimai. Mano moteriškumo pradžia | Žana Bumbulienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
27,33 €
Kaina su kodu: 24,60 €
Turime sandėlyje
Skaityti kaip matyti. 10 priežasčių skaityti knygas skaitmeniniais laikais | Miha Kovač
-10% su kodu: PATOGU
12,58 €
Kaina su kodu: 11,32 €
Turime sandėlyje
Kazys Pakštas ir atsarginė Lietuva | Vygintas Bronius Pšibilskis
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
25,99 €
Kaina su kodu: 23,39 €
Turime sandėlyje
Senojo Vilniaus skoniai | Aleksandras Belyj, Antanas Astrauskas, Rimvydas Laužikas, Tomas Rimydis
-10% su kodu: PATOGU
21,39 €
Kaina su kodu: 19,25 €
Turime sandėlyje
Aš ir mano diabetas: patarimai sergantiesiems ir jų artimiesiems | Jūratė Pečeliūnienė
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
27,68 €
Kaina su kodu: 24,91 €
Turime sandėlyje
Propagandos apsupty | Viktor Denisenko
-10% su kodu: PATOGU
16,21 €
Kaina su kodu: 14,59 €
Turime sandėlyje
Kinematografas, kino kronikos ir kitos istorijos Lietuvoje iki 1915 m. | Juozapas Blažiūnas
-10% su kodu: PATOGU
16,59 €
Kaina su kodu: 14,93 €
Turime sandėlyje
Rasta: 11Kadangi knygų serija „Vilniaus universitetas visiems“ skirta plačiai visuomenei ir tinka tiek jaunimui, tiek suaugusiems, tekstai parašyti lengvu, patraukliu stiliumi, kuris bus įkandamas visiems.

Knygų serijos pirmieji leidiniai labai skirtingi. Vienas jų yra 2021-ais metais pasirodžiusi knyga „Lietuvių skalikai“. Tai puiki dovana Lietuvos kinologų bendruomenei ir visiems šunų mylėtojams. Knygoje kalbama apie nacionalinę lietuvišką šunų veislę.

Skaitydami knygą „Lietuvių skalikai“ šunų mylėtojai sužinos daug istorinių faktų apie skalikų veislę, žinoma dar nuo LDK laikų. Su skalikais medžiojo Lietuvos kunigaikščiai, o šiandien šie šunys gyvena mūsų namuose. Autoriai aprašo veislės istoriją, išvaizdos evoliuciją, pagrindinius charakterio bruožus, taip pat įvairius dresūros būdus. Skalikų augintojai ras daug naudingų patarimų. Leidinį parengė Marius Smetona, Mantas Milinavičius ir Anželika Smetonienė.

Dar vienas šios unikalios serijos skaitinys yra 2012 metais išleista Viktor Denisenko knyga „Propagandos apsupty“. Šiandien ypač aktualus tekstas aprašo propagandos veikimo būdus pasauliui susidūrus su pandemija. Taip pat autorius kalba apie propagandą Baltarusijoje, kurioje kilo protestų prieš suklastotus prezidento rinkimus banga.

Viktor Danisenko nagrinėja, kaip propagandos skleidėjai valdo mūsų emocijas, jausmus, manipuliuoja ir išnaudoja kiekvieną pamatytą spragą švietimo sistemoje ar informavimo priemonėse. Rašydamas knygą autorius pasitelkė įvairių sričių ekspertus, o tekstą parengė taip, kad jis būtų įdomus ne tik akademinei visuomenei, bet ir visiems kitiems skaitytojams. Knyga neapsunkinta sudėtingais terminais.

Knygų serija „Vilniaus universitetas visiems“ rekomenduojama visiems, besidomintiems socialinėmis, politinėmis ir visuomeninėmis aktualijomis. Savo srities profesionalai atkreipia dėmesį į įvairias gyvenimo sritis. Mokslo populiarinimo knygose naudingos medžiagos ras vyresniųjų klasių moksleiviai, studentai bei skaitytojai, kurie šiuolaikinėje dalykinėje literatūroje pasigenda mokslu pagrįstų žinių ir patikrintų faktų, tačiau dar nesijaučia pasirengę skaityti akademikams skirtų knygų.

Kviečiame domėtis aktualijomis ir interneto knygyne patogiai įsigyti visas serijos knygas.