NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Tonis Wolfas (tikras vardas Antonio Lupatelli, 1930 m., Busseto, Italija - 2018 m. gegužės 18 d., Kremona, Italija) - italų iliustratorius, komiksistas ir rašytojas. Autorius geriausiai žinomas dėl jo sukurtų vaikiškų knygų iliustracijų: „Miško pasakos“, „Kaukučiai“, „Drakonai“ ir kt.

Tony Wolf knygos

Rasta: 11

Kaukučiai. Miško pasakos | Tony Wolf
-60% su kodu: PATOGU
12,05 €
Kaina su kodu: 4,82 €
Turime sandėlyje
Drakonai. Miško pasakos | Tony Wolf
-50% su kodu: PATOGU
14,89 €
Kaina su kodu: 7,44 €
Turime sandėlyje
Stebuklingi sapnai | Anna Casalis, Tony Wolf
-20% su kodu: PATOGU
6,19 €
Kaina su kodu: 4,95 €
Turime sandėlyje
Rasta: 11

Jo sukurtose iliustracijose visi veikėjai ypač spalvingi ir gyvi, jos itin ryškios ir kupinos smulkių detalių.

Knyga „Miško pasakos“jau tapo tikra vaikiškos literatūros klasika. Kartu su Peter Holeinone Tonis Wolfas rašė ir šio kūrinio istorijų tekstus. Juose sutiksite ežiukus, pelytes, bebrus, ūdras, vapsvas ir kitus žavius veikėjus, kurie nuolat sugalvos įdomių veiklų ir leisis į netikėtus nuotykius. Žymaus italų iliustratoriaus sukurtas pasaulis žavi viso pasaulio mažylius ir jų tėvelius.

Ne ką mažiau nuotaikinga yra kita autoriaus knyga: „Didysis smaragdas. Robinzono sugrįžimas“, skirta vaikams nuo 5 metų. Jai būdingi visiems autoriaus kūriniams priskiriami bruožai - nuotykių nestokojantis siužetas ir drąsūs bei patrakę, draugams ištikimi pagrindiniai veikėjai.

Kita verta dėmesio Tonio Wolfo knyga yra „Kaukučiai. Miško pasakos“. Joje susitinka trys padūkę kaukučiai ir į jų pinkles nuolat pakliūvantys nykštukai. Kaukučiai labai linksmi, mėgsta šaipytis ir krėsti pokštus, kartais nelabai negražius. Kaip ir visa iliustratoriaus kūryba, šis kūrinys pasižymi ne tik gebėjimu lavinti mažųjų skaitytojų vaizduotę ir išradingumą, bei ir pamokančiu žaismingu ir pagaviu turiniu. Kupinos smulkių detalių ryškios iliustracijos užkariavo vaikų ir suaugusiųjų širdis visame pasaulyje. Trumpos, bet išmintingos ir pamokančios istorijos apie išradingumą ir darbštumą, kvailumą ir neišmanymą, gerumą ir rūpestingumą, moko netinginiauti ir draugauti.

Jeigu jums patiko šio menininko knygos mažiesiems, kviečiame susipažinti su kitų garsių autorių kūryba vaikams. Mūsų e. knygyne jūsų laukia lietuvių ir užsienio autorių literatūra  vaikams ir suaugusiems, dalykinė literatūra, saviugdos knygos, prekės turiningam laisvalaikiui ir jaukiems namams. Užsisakykite internetu dabar!