0

Blogio šnabždesys

  • Nuolaida knygai -33%
Kaina internetu: 12,79 €
Kaina knygyne: 18,99 €*
Sutaupote: 6.20 € (33%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Blogio šnabždesys

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 448
  • ISBN ar kodas: 9786094443206

2021-02-28 12.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Blogio šnabždesys" aprašymas

Italų autoriaus Donato Carrisi knyga „Blogio šnabždesys“ – dėmesį prikaustantis, šiurpus trileris, kurį puikiai įvertino Italijos, Prancūzijos, Vokietijos ir Jungtinės Karalystės skaitytojai.

Miško proskynoje atsitiktinai aptinkamos šešios užkastos nukirstos rankos, sudėtos į paslaptingą ratą. Netrukus nustatoma, kad penkios iš jų priklauso dingusioms mergaitėms nuo aštuonerių iki aštuoniolikos metų. Šeštosios rankos savininkė dar nenustatyta. Baisiausia, kad nei gyvos, nei mirusios mergaitės taip ir nebuvo rastos.

Į tyrimą įsitraukia Mila, kurios specializacija yra dingusių vaikų paieška, ir kriminalistas Goranas, kuris turi patirties serijinių žudikų bylose. Jie įsitikinę, kad nustatė tinkamą įtariamąjį, bet netrukus paaiškėja, kad išskyrus pirmos mergaitės pagrobimą, su kitais nusikaltimais jo niekas nesieja. Įrodymai susiję su antro vaiko dingimu nuveda į visiškai priešingą pusę ir iškelia daugiau klausimų nei randama atsakymų. Ar nusikaltėlis kopijuoja pirmąją žmogžudystę? Netrukus vienas po kito įvairiose vietose paliekami mergaičių kūnai, o policija įsitikinusi, kad šeštoji auka vis dar gyva. Laikas nenumaldomai spaudžia.

Beviltiškai įstrigę tyrėjai pradeda galvoti, kad nepaprasta byla jiems paskirta tam, kad taptų atpirkimo ožiais nesėkmės atveju. Mila ir Goranas visiškai apsėsti bylos, kuri tampa vis sudėtingesnė. Detektyvai netrukus supranta, kad pasitikėti gali tik vienas kitu.

„Blogio šnabždesys“ Europoje kelia sensaciją ir yra lyginamas su garsiojo Stieg Larsson romanais. Kai manote, kad knygoje jau viskas aišku, Donato Carrisi daro posūkį ir siužetą kreipia nauja linkme. Tai provokuojantis, intelektualus trileris, kurio populiarumas neišvengiamas. „Blogio šnabždesys“ – pirmoji knyga apie tyrėją Milą Vaskez. Iš viso Donato Carrisi parašė jau keturias šios serijos dalis.

Donato Carrisi gimė 1973-ais metais, Italijoje. Jis yra rašytojas, režisierius ir scenarijų autorius. Rašytojas studijavo teisę ir kriminologiją ir šios žinios pasitarnauja kuriant detektyvinius romanus. Kaip režisierius jis debiutavo 2018-tais metais, pastatęs filmą pagal savo knygą „Mergina rūke“. Ji yra išversta ir į lietuvių kalbą.
„Blogio šnabždesys“ – pirmoji rašytojo knyga. Ji pelnė penkis literatūrinius prizus bei buvo išleista dvidešimtyje šalių. Iš viso autorius parašė dešimt knygų.

Iš italų kalbos vertė Laura Bakšytė

Parašykite atsiliepimą apie "Blogio šnabždesys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Blogio šnabždesys, kurią skaitytojams dovanoja Donato Carrisi. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Donato Carrisi su knyga Blogio šnabždesys jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Blogio šnabždesys patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Donato Carrisi. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Blogio šnabždesys palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Blogio šnabždesys" perkama kartu